Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi adókedvezményes...

Családi adókedvezményes nyomtatvány III. blokkját az Oep-nek kell kitölteni, ha GYED-en vagyok vagy a munkáltatónak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a munkáltató töltötte ki.
2012. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a munkáltatóm.
2012. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha a munkáltatód tb. kifizetőhely (ők utalják a gyedet), akkor nekik kell kitölteniük, ha nem, mert az oep utalja a gyedet, akkor az oep-nek kell kitöltenie.
2012. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az OEP-től kapom. Köszi a választ. Előtte a Párom cégének is ki kellene töltenie a IV. blokkot? Mert azt mondták, először a munkáltatóval kell kitöltessem, Ők majd utána. Direkt oda írtam, hogy GYED-en vagyok. Miért kell mindent így megbonyolítani? Először küldjem el az OEP-nek, majd Ők tuti visszaküldik, mert nincs rendesen kitöltve ... Ezután talán méltóztat kikölteni a Párom cége. Még egy kérdésem lenne ... Ugyanoda kell ezt is postázzam, ahova a GYED kompenzációs nyomtatványt? Mert kidobtam véletlen a borítékot. :(


Köszönöm a további segítséget!

2012. febr. 23. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a sorrend az volt, hogy előbb az én munkáltatóm (tb. kifizetőhely) töltötte ki, utána küldtük a férjem munkahelyére, de nálunk a teljes családi adókedvezményt a férjem fizujából érvényesítjük.

Azt, hogy hova kell postázni, ezért nem tudom, menj fel az oep honlapjára és keress egy pici kirendeltséget, őket biztos, hogy egyből fel tudod hívni.

2012. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!