Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Milyen trukkotok van...

Anyukak! Milyen trukkotok van arra hogy kipihentnek latszodjatok?

Figyelt kérdés
A babammal eleg viharos idoket elunk ami az alvast illeti nem alszik sokat se nappal se ejjel igy nincs sok lehetosegem kipihenni magam. De utalom hogy voros a szemem karikas a borom meg tok fako, szurke. Van valakinek valami tuti tippje ezekre, ha legalabb heti egyszer el kell mennem valahova ne nezek ki ugy mint egy zombi?
2012. febr. 21. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
sminkelek, más nem segít, meg a sok víz, kávé.
2012. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleinte előkerültek nálam a sminkes cuccok- egy jó alapozó csodákra képes- ha már feltettem az alapozót,tettem a szemere is egy kicsit...


A szemre uborkát szoktak tenni,ez elvileg a táskákra hat... nem tudom,nem próbáltam.


Ha sminkeled magad,és nem akarsz csak az alapozónál maradni,akkor a szád emeld ki,a szemed csak halványan fesd,szemceruza nélkül!


Remélem tudtam segíteni!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig frissen mosott a hajam :) Ezzel próbálom elterelni a figyelmet a fejemről. Normális ruhákban járok.
2012. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apuci elviszi egy pár órára vagy egy délutánra...Sétálás,mamáék...így ők is kettesben lehetnek Én meg egyedül(alvás ,habos fürdő ,stb...)
2012. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!