Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Államkincstári igazolást SOS,...

Államkincstári igazolást SOS, hogyan tudok intézni gyesről?

Figyelt kérdés
Ma szólt a könyvelőm,hogy max péntekig kell neki egy MÁK igazolás,hogy mennyi gyest kaptam 2011-ben.Szerintetek ha felhívom őket,elküldik nekem emailben vagy faxon?
2012. febr. 22. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

arról már nem küldenek igazolást hogy mennyi gyes-t kaptál, nem kell, új adószabály! csak arról kapsz igazolást, hogy a kapott gyes-ből mennyi járulékot vontak le (ezt nem is tudom minek küldik meg)

onnan tudom hogy én is ezt az igazolást vártam, írtam, telefonáltam, végül ezt mondták, és tegnapelőtt meg is jött a papír

egyébként ezt a járulék igazolást február 15-ig a lakcímedre kellett volna kipostázniuk

2012. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A MÁK ügyfélszolgálatán, a Váci úton, ha bemész személysen, adnak igazolást.

Csütörtök - péntek 8-12ig van ügyfélfogadás.

Múlt héten intéztem én is, alig kellett várnom.

2012. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ma felhívtam őket,azt mondták cseréljek könyvelőt...nem kell az adóbevalláshoz a papír amit követel tőlem...
2012. febr. 23. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!