Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után -főleg ha szoptatu...

Szülés után -főleg ha szoptatunk- tudom, sok variáció lehetséges, de csak nekem ilyen össze-vissza a menstruációm? Mást nem idegesített anno ez az össze-visszaság?

Figyelt kérdés

1. menstruáció 14 nap, 2 hét múlva 4 nap,1 hét múlva 4 nap,rá 1 hónapra 4 nap- ez volt január közepén,majd január végén 1 nap pecsételés,azóta semmi. (5 és fél hónapos a lányom,szoptatom) Már meggalydulok ettől a kiszámíthatatlanságtól!! Ja,hozzá teszem,hogy ezen a héten mértem a hőm,gondoltam,majd leesik ha készül megjönni- 2x mértem 36,9-et,majd 2x 37,1-et,ma 36,6-ot,de semmi idáig,pedig a méhszájam is olyan már napok óta,mint a várt előtti estén...


A Normális válaszokat előre is köszönöm!! Kötekedők kíméljenek!!



2012. febr. 24. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a fiammal elkezdtem a doki tanácsára a fog.gátlót, és hasonlót produkáltam, abba is hagytam...

Most a csajosom után én úgy örültem, hogy egy év alatt alig volt, de jó is lenne, ha nem lenne... Hála és kopp nekem csak baromira elnyúltak a ciklusaim, a szoptatás miatt. Van amikor 2,5-3hónapig sincs meg. Így nehéz mondjuk egy nyaralásra csomagolni, eddig csak ránéztem a naptárra, lesz e vagy nem...

Egyszer majd rendeződik.

2012. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatás alatt egyáltalán nem volt semmi. Másfél hónapra rá jött meg először, azóta úgy ahogy normális.
2012. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap este magasan volt a méhszájam,már a teszten gondolkoztam,mire ma ide ért az a bizonyos...


Köszönöm a válaszokat!!

2012. febr. 25. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!