Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős kortól végeznek...

Mennyi idős kortól végeznek apasági DNS vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen már utánanéztem, de sehol nem találtam kérdésemre konkrét választ, pedig nagyon fontos lenne számomra. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy 2 éves korban végzik. Ez igaz? Valamint nem tudom valaki volt-e ebben a helyzetben, hogy csak vérmintát vesznek a kicsitől és abból állapítják meg, hogy az a bizonyos férfi az édesapja?

Elnázést, de nem vagyok annyira jártas ebben a dologban nem tudom, hogy ez hogyan is működik ezért is tartottam fontosnak ezt a kérdésemet is az oldalon. Megkérek mindenkit, hogy ne offoljatok mert ez tényleg fontos dolog. Köszönöm előre is a válaszokat. 26/L


2012. febr. 27. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éves kor előtt is csinálnak!
2012. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barmikor csinalnak a baba szuletese utan. Igaz mi kulfoldon elunk de nallunk nem is kellett vert venni. Az apa bement a babaval korhazba ott egy palcikara tkeret vatta csomoval vettek nyalmintat a szajabol es a babanak is ugyan igy a szajabol. Odadorzsoltek ezt a palcikas vattacsomot az arcahoz (belulrol termeszetesen) majd betettek egy steril zacsiba. Rairtak a nevet es mondtak, hogy masnap lehet menni az eredmenyert. Nem tudom, hogy otthon is igy van-e vagy sem de a mi esetunkben 3 hetes babarol volt szo.
2012. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14:42-es vagyok, ha az apa nem tud menni akkor kell valaki az apa csaladjabol pl. teso.
2012. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Itt azért tovább tart,akár több hét is lehet!

2012. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ez nagy segítség számomra.
2012. febr. 27. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon is nyálmintából csinálják. A korhoz nem tudok szólni.
2012. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.
2012. febr. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!