Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltatok már Erzsébet...

Vásároltatok már Erzsébet utalvánnyal? Milyen boltokban lehet, és lehet rajta pl. pelenkát?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem kifejezetten a gyerekvállalás témakörbe tartozik, kedves moderátorok, de légyszíves ne tegyétek át másik témakörbe!


Néztem az elfogadóhely keresőben, és úgy tudtam hogy Reálokban és CBA-kban elfogadják, az én városomban van mindkettő, de nem hozta fel a listán egyiket sem.



2012. febr. 28. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Győrben is csak egy db cba-ba lehet vele fizetni, pedig több is van!! Mi a tescóban használtuk fel pár napja, vettünk pelust is és popsitörlőt stb..a lényeg itt is, hogy legalább egy pékáru legyen a termékek között és akkor bármit vehetsz mellette.
2012. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy melyik településen élsz?
2012. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Pécsi vagyok. TESCO-t nem láttam az elfogadóhelyek között a neten :(

2012. febr. 28. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt a listába az van, hogy a reálba a Megyeri út 66-ba le lehet, de cba és teszkó nálatok tényleg nincs bejelölve..hmm érdemes lenne azért ott megkérdezni személyesen ..elég fura és nagy eltérések vannak városok között..ezen a keresőn kerested??

[link]

2012. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm a segítséget! A Megyeri úti reált én is láttam, csak fogalmam sem volt melyik lehet az, de most már sejtem.
2012. febr. 28. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
c b a-ban nem lehetett popsitörlöt, babakaját igen, kutya kaját nem..
2012. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A CBA-kban ki van írva,hogy kizárólag hideg-meleg ételt lehet rajta venni:(

A COOP-ban is elfogadják

2012. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!