Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltatok bármit a babának...

Vásároltatok bármit a babának még a teherbeesés előtt? Volt félretett pénzetek a baba dolgaira?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Babaprojekten vagyunk, van valamennyi félretett pénzünk,sok mindent meg fogunk kapni a családból,ha eljön az ideje,de előre semmit nem veszünk!
2011. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt teherbe estem előtte 1hónappal kb vettem egy pár darab kis bodyt a turiban. Nemsokára megszületik a gazdája :) Volt valamennyi félretett pénzünk, de úgy igazából nem is nagyon kellett nekünk babás dolgokat venni, mert szinte mindent örököltünk.
2011. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi előre. A félretett pénzt meg elvitte anyós temetése :/.
2011. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

28 évesen szültem. 21 évesen német segélycsomagból tettem félre magamnak újszerű cumisüvegeket, és rengeteg plüssállatkát, amiket nem használtam. Azóta is ezeket használom, hamarosan a 2. babánk születik bele ezekbe a tárgyakba. Ezen kívül egy eset volt még: miután megszületett a kisfiam és már volt 6-8 hónapos, az egyik angol turiban láttam egy gyönyörű 50-es bodyt, amibe azonnal beleszerettem és megvettem, mert azt mondtam, egyszer úgyis lesz gazdája. 15 hónapos volt a kisfiam, mikor teherbe estem újra, az ominózus body a kórházi csomagba van csomagolva már:)

1 gyerekes, 37 hetes km

2011. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!