Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki gyes után keresett munkahe...

Aki gyes után keresett munkahelyet csupán érettségivel, mennyi idő alatt sikerült 8 órás munkát találnia?

Figyelt kérdés
És mit? Én 4 hónapja próbálkozom, de eddig semmi. Már totál depressziós kezdek lenni.
2012. márc. 1. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csodálom... testvéremet borzasztó volt látni, ahogy kimeríti idegileg a munkakeresés. Végül takarítani tudott elmenni 4 órában, bár ő inkább részmunkaidőset keresett.

Később a családi vállalkozásban tudott dolgozni, ami jó munka volt, és így rendes munkatapasztalatot is tudott szerezni. Ez miután megszűnt, akkor sem talált rendes munkát még úgy sem, hogy már volt tapasztalata, ismét takarít.

2012. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja próbálkozom, de semmi. Diplomával, 2 nyelvvizsgával és tapasztalattal. Már mindenfelé próbálkozom.
2012. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én több mint fél éve munkát keresek, kisvárosban élünk, semmi állás nincs hirdetve, ismeretség nélkül képtelenség elhelyezkedni.Van diplomám, 2 OKJ tanfolyamom, nyelvvizsgám, de van két kisgyerekem is, eddig sehová sem kellettem.Én is nagyon el vagyok keseredve, egy fizetésből nem tudunk megélni:(
2012. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!