Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy minden gyerekruhát telenyomnak idétlen figurákkal?

Figyelt kérdés

Se egy normális nadrágot, se egy kis kardigánt vagy kabátot vagy sapkát nem tudok úgy venni, hogy ne legyen rajta 3 maci vagy 2 vonat esetleg repülő vagy néhány autó,stb.Ráadásul nem 1, hanem több is van egy ruhadarabon, viszont ha csak 1 van, akkor az baromi nagy...mindig úgy vadászom a sima mezei cuccokat...

Csak én vagyok ezzel így, vagy más is?

Amúgy 17 hónapos a fiam.


2012. márc. 2. 14:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Érdekes.....

Én h&m-et, nexet, cherokeet veszek általában, de mindegyik márkából van teljesen natúr, minta nélküli.

2012. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

1. vagyok

[link]

ez csak egy példa

2012. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
En is Next-es cuccokat szoktam venni a kisfiamnak mert azokbol van natur is.
2012. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Furcsa, nekem meg pont az a bajom, hogy nem találok a 3,5 éves kisfiamra "idétlen figurás" pólót. Mármint kiráz a hideg, amikor egy kisgyereket mini felnőttnek öltöztetnek. Igenis legyen rajta valami mesefigura.


De az engem is idegesít, hogy MINDENEN kell lenni valaminek. Nekem elég ha 1 dolog van rajta. Mondjuk a pólón. De akkor ne legyen a nadrágon, harisnyán, sapkán, mit tudom én... Harisnyát egyáltalán nem lehet egyszínűt kapni, egész télen ezen szörnyülködtem.

2012. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Engem is zavar ha tele van nyomva különböző figurákkal.

Nekem fiam és lányom is van, mindkettőjüknél hajtom a minta nélküli ruhákat.

Nem sok olyan ruhájuk van, amin mesefigurák vannak. Előnyben részesítem a csíkos, kockás, egyszínű, pöttyös, ... stb rucikat. És persze az én gyengém a halálfejes szerkó.

2012. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Előttem írónak: télen vettem a gyerkőcöknek egyszínű, jó minőségű harisnyákat a Lidl-ben.
2012. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

1., 2. vagyok

Érdekes, én is natúr harisnyát vettem, de verdásat szeretett volna a 3 éves fiam.

3 évesen imádja a fiam a mintás-next majmos, dinosaurosos, egyéb ruhákat.

Én szerintem vagányak benne a kisgyerekek.

De ez a magánvéleményem.

Nekem a natúr dolgokról a kínai 200 ft-os póló jut eszembe 20 évvel ezelőttről.

De különbözőek vagyunk

2012. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, jelenleg nem érdekel, hogy a 7,5 hónapos lányom ruháin van-e mesefigura (teljesen mindegy, hogy milyen) vagy nincs. Azt hiszem, hogy ez őt sem zavarja cseppet sem. Talán egyedül Micimackóra indul be, mert kezdi felismerni, de nem foglalkozik se Kitty-vel, se ToyStory-val, semmivel sem.


Egyébként sem úgy vásárolok neki, hogy a legújabb "trendet" kövessem/kövesse figurákban.

Lényeg, hogy minőségileg megfeleljen és normál árban találjak. Akár használt, akár új.

2012. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Az még nem is olyan szörnyű,ha valamilyen gyermekminta van a ruhákon,de a halálfejes cuccok engem teljesen felháborítanak!Múltkor találtam egy szuper kis nadrágot a négyéves fiamnak,és a pénztárhoz igyekezve vettem észre,hogy a zsebére a nadrág színével megegyező cérnával halálfej volt hímezve.Azonnal visszatettem.Miféle beteg világ ez? Már babaruhákon is találkoztam halálfejjel,szomorú...
2012. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarnak ezek a minták. Igaz, nekem lányom van, és őt szereti a mintákat. Mindig mutogatja és hozza, hogy tutyu (=kutyus, de még csak 13 hónapos), stb.

Vannak egyszínű, minta nélküli cuccai is, mert az, ha minden ruhadarabon van valami és mind más, az pfff.... szóval nehéz úgy kombinálni. De én kifejezetten szeretem a nyuszis, stb. cuccokat.

2012. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!