Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libero Up&Go 5-ös méretetet...

Libero Up&Go 5-ös méretetet hol vehetek a legjobb áron? Aki ilyet vesz, leírná, hogy hol és mennyiért veszi?

Figyelt kérdés
Köszi!
2012. márc. 2. 23:13
 1/1 orion81 válasza:

Én a tescoban veszem ha akciós (bár én a comfort fit megapackot szeretem), de mindig megvárom, hogy jöjjön az újságuk, mert a hátoldalon szokott lenni akciós kupon (h-csüt.ig 4000,- feletti vásárlás esetén 500,- Ft visszajár) + gyűjtöm a club pontokat.

Ha akciós akkor 4290,-Ft a 80 db, ebből jön le a gyűjtött kedvezmény.

Nézd meg a libero klub oldalát ott mindig írják hol akciós. Ja és regisztrálj a napiakciók oldalra onnan is jön info és kupon hogy hol adnak vissza pénz kedvezményt bizonyos vásárlási összeg felett. Én így spórolok.

2012. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!