Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú és milyen...

Milyen márkájú és milyen fajta cipőt ajánlanátok első cipőnek egyenlőre főleg ittbentre? Nektek mi vált be? Tényleg a siesta a legjobb? Hol kapom meg? Mennyiért?

Figyelt kérdés

gondolom ha átmenetit vennék az jó lenne kintre is már nem akarok bélésest csak most kezdett el lépkedni bútorok mellett még annyi hogy elég magas a lábfeje a kislányomnak

védőnő azt mondta nem baj ha pár számmal nagyobb mint a lába ez igaz lehet


2010. jan. 26. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:

én a puhatalpúra szavazok. ez nem tartja a bokáját, nem kemény, olyan, mintha mezítláb lenne. én ilyet adok rá.


[link]


itt leírják a lényegüket.

természetesen nem csak liliputi létezik, csak azért mutattam, mert itt jól össze van foglalva, miért is jó ez.

2010. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na pont ezt akartam ide kommentelni hogy erről mi a vélemény?Lehet kapni ezt Fehérváron?
2010. jan. 26. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a Falcon első lépés cipő jött be. Az ára is elfogadható és a minősége is nagyon jó. A Siesta nekem nem tetszett, mert nagyon-nagyon merev a talpa.

Ha még csak most kezdett el lépkedni, akkor fölösleges bélelt cipőt venni, jó lesz az átmeneti és akkor azt majd kint is tudja viselni pár hónap múlva. (bár vigyázz, mert a kislányomnak 3 havonta kellett új cipőt venni, mert kinőtte! :-) )

Az viszont szerintem hülyeség, hogy pár számmal nagyobbat vegyél, mert így is fura lesz a lábának, nemhogy pár számmal nagyobban lépkedni... én nem vennék nagyobbat, max. 1 számmal...


21 hós kislány anyukája

2010. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Otthonra sztm elég egy szandál, bár nem tudom mennyire van hideg nálatok, de a szandi jól szellőzik, egy zárt cipőbe meg lehet, hogy belefő a lába.

Sokan otthon zokniban vagy mamuszban járatják a babát, ő dolguk, de a mezítláb járás csak egyenetlen talajon egészséges, kemény padlón nem. Ráadásul nálunk mivel nem padlófűtés van, így elég hideg a padló, a szandi/cipő a felfázástól is védi.


Szerintem igen, a siesta a legjobb, de ma már nagyon sok jó babacipő márka van. A siesta boltban nagyon drága (szerintem), én teszveszen és a vaterán vettem a kislányomnak a siesta cipőket, ki lehet fogni, szinte teljesen újszerűt és a bolti ár harmadáért.


Nekünk ilyen volt az első, most vettem neki ugyanebből nagyobbat (vaterán, mert nem tudok 2 havonta 10 ezret kiadni egy cipőért), mert nagyon bevált (tartja a bokáját, betétes, kényelmes):


[link]


Itt megnézheted a többi siestát is:


[link]


16 hós kislány anyukája

2010. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. ilyet netről tudsz rendelni, és nem nagyon tévesztheted el, mivel egy cipőcske fél évig jó, ha most kezd menni a babád, neki tuti az S-ses jó, gondolom nincs még 1 éves. én nem ilyen márkát használok, feleennyiért rendeltem e-bay-ről canadából, és nagyon elégedettek vagyunk vele. a 10 hónaposomra ha véletlen nem adom rá, megkeresi és ütögeti a lábához, hogy adjam rá :)
2010. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15.20-as vagyok, nagyon szeretem még a Clarks cipőket, nagyon puha, hajlékony talpa van, van külön Clarks first step cipő is. Nem tudom Magyarországon lehet-ekapni, mert én még csak teszveszen láttam és vettem.
2010. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen pont ez a gondom hogy hideg a kő és harisnya +zokni van rajta szobákban laminált parketta és futó szőnyegek vannak többi helyen kő és már így is félek hogy felfázik így mezítlábazás szóba sem jöhet
2010. jan. 26. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
En is a Liliputira szavazok, az en fiam is azt hordja. Amugy 9 honapos kora ota hordja, es M-es meretet, ugyhogy inkabb merd le hany centi a babad talpa. a Liliputi honlapon van merettablazat is.
2010. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elefanten
2010. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is puhatalpú párti vagyok. Ha a baba még csak most tanul járni, akkor szerintem sokkal kényelmesebb neki, hiszen még sokszor leűl, mászik. Egy pl Liliputis cipőben ez sokkal kényelmesebb számára, mint egy bokáig érő merev szandiban. Nekem szerencsére nem kellett vennem, mert pont késő ősszel kezdett már szépen járni. Bentre a zokni elég neki, mert padlófűtés van a köves helységekben, kintre pedig a Liliputiból vettem csízmát:

[link]

Tavaszra még nem tudom, hogy mit veszek, de az biztos, hogy szieszta szerűre is be fogok ruházni.

2010. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!