Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Szandy89 kérdése:

Van valakinek tapasztalata Orosházán Svarsing Lajos nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én hozzá járok és nála szültem, csak pozitívat tudok róla mondani. Miért kérdezed?
2012. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6 hetes kismama vagyok és szerdán megyek hozzá először!
2012. márc. 5. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 18 éves koromtól járok hozzá, most 35 éves leszek. Édesanyám életét is ő mentette meg, a kisfiamét és az enyémet is.

12 éve másik megyébe költöztünk a férjemmel, de inkább vállaltam 1,5 órás utazást, csak hogy nála szülhessek.

Úgyhogy én is csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.

És ami nagyon fontos, hogy bármit meg lehet tőle kérdezni, még a legnagyobb marhaságot is, és néhány alkalom után emlékszik rád és a kórtörténetedre.

Kicsit számíthatsz csúszásra a magánrendelésén is, mert nem az óráját nézi a vizsgálat alatt.

2012. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy SvarsNIG Lajos a neve, nem Svarsing. Már vagy 10 éve hozzá jártam, mikor egyszer feltűnt nekem is! :-)
2012. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor nyugodtan megyek hozzá!!!

Jó,hogy szóltál a nevéről,így később nem kell csodálkoznom!Kitudja mikor vettem volna észre!!! :D

2012. márc. 5. 22:17
 6/7 anonim válasza:

Úgy látom én leszek az első, aki nemcsak jókat mond róla.

Évek óta hozzá járok. Nem régen nála szültem és azóta kicsit megváltozott róla a véleményem. Szakmailag nagyon jó, viszont nekem nem szimpi, hogy baromi sokan vannak nála, baromi sok a melója, ezért alig van ideje az emberre. Én például egész nap vajúdtam, szó szerint és ő meg egész nap rám sem nézett, mert éppen olyan napon szültem amikor neki rengeteg dolga volt. Aznap rendelt Mezőkovácsházán, meg még valahol máshol is és rám nem igazán volt ideje. Nem azt vártam volna tőle, hogy üljön ott mellettem egész nap, de este fél 7-kor jött be hozzám és onnantól már ott volt. Kicsit több figyelmet vártam volna tőle. És én azzal nem értek egyet, hogy párszor elmégy hozzá és már tudja is a kórtörténetedet. Rám nem nem igazán szokott emlékezni. Mindig újra el kell mondjak neki mindent. Hát ez van.

Összegezve szerintem nagyon jó orvos, de túl sok melót vállal be, és így nem tud eléggé foglalkozni a pácienseivel. Én legalábbis így érzem.

2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, milyen tapasztalatot szereztél a dokival kapcsolatban?
2012. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!