Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás kérdés!? Eladással...

Vaterás kérdés!? Eladással kapcsolatban?!

Figyelt kérdés

Most kezdek vaterázni, a kismama cuccaimat szeretném eladni. Az a kérdésem, hogy mi a gyakorlat, vagy kb. a szokásos idő arra, hogy eladjam őket? Már 4 napja fenn vannak, de még senki sem tette figyelőre, viszont látom,h többen nézegetik.

A több hét is simán belefér, és legyek türelmes?

Nem 1 ft-os aukcióra, hanem fix árasra tettem fel, mert jó minőségű és állapotú modern cuccok.

Köszi s válaszokat!


2012. márc. 6. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiába jó állapotú, akkor is használt és minimális összegért tudok őket csak eladni. Az idő változó, ha olcsón adod felteheted 2 hétre is, gyorsan elviszik, viszont ha drága, akkor hónapokig is fent lehet, a kutyának sem fog kelleni.
2012. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vaterások inkább az 1Ft-os dolgokat veszik, licitálnak rá. Én számtalanszor jártam már úgy, hogy fix áras (pár 100 Ft) terméket nem vittek el, de ha 1Ft-ra raktam fel, már jöttek a licitek. Legyél türelmes, sokan csak az utolsó pillanatban ütik le a termékeket.
2012. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!