Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Intim kérdés? Önkielégítéssel...

Intim kérdés? Önkielégítéssel kapcsolatban lenne kérdésem!

Figyelt kérdés

Azért ide írok, mert anyukák válaszára vagyok kíváncsi.

Ugyanis én rendszeresen végzek önkielégítést, a szülés előtt is tettem és most is. Barátnőm azt mondja ez nagyon gusztustalan dolog, hogy már anya vagyok! Ti is így látjátok ezt?


2010. máj. 18. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is szoktam néha, nincs ezzel semmi gond. Jobb kedved lesz tőle, ellazít. Nemcsak anya vagy, nő is.
2010. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődnek mondd, próbálja ki ő is:-)))
2010. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
cseppett prűd a barátnőd, de osztom a 2. véleményét:D
2010. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Csak ne a gyerek előtt :P Na jó, ez csak vicc volt! Barátnődre is ráférne egy kis ellazulás! Mellesleg szerintem ez magánügy, én nem beszélném meg a barátnőmmel!
2010. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
én sme beszélem meg senkivel sem, még a férjem sem tudja. ÉN is szoktam. Ahogy az első mondta: ellazít és jobb kedved lesz. Sőt, én akkor is önkielégítettem párszor, míg terhes voltam, mert a doki eltiltott a szextől. Különösebb oka nem volt rá, inkább elővigyázatos volt, de a párom szentírásnak vette .... Valamit kellett kezdjek magammal:)
2010. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem is eltiltott a doki a sextől....mégha egyedül lettem volna akkor is...:) mert az orgazmus erős méh összehúzódást okoz és azt akkoriban nem kellett volna,hogy legyen, ezért koplalás volt :)) persze, a páromnak nem :)
2010. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után egy ideig úgy gondoltam, hogy milyen dolog már anyaként ilyet "művelni", de aztán eszembe jutott az is, hogy akkor a rendes házasélet is csúnya dolog. azért mindenről nem kell lemondani, főként, mert úgysem érzékel belől semmit.
2010. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam a szülés után sokáig a mellem volt tabu-az valahogy a "babáé lett".

De ahogy előtte is,terhesség alatt is úgy utáni is szoktam csinálni.Nincs mindig kéznél a férjem,és különben is,ha nekem jó,miért ne csinálnám.Ezzel senkinek sem ártok.

Az meg hogy valakivel megbeszéled-teljesen természetes dolog-csak arra figyelj,hogy kivel osztod meg ezt a "titkod".Aztán lehet hogy csak előtted ilyen prűd :-D

2010. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A rendes házasélet is csúnya dolog? XD
2010. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!