Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik név tetszik? A...

Nektek melyik név tetszik? A vezeték nevet még nem tudjuk mert a párom szeretné megváltoztatni a vezetéknevét. Szóval várok vezetékneveket is. Még nem tudjuk a baba nemét.

Figyelt kérdés

Noel,Noah,Erik,Vajk


Lili,Kloé,Mia,Lara,Hédi


2012. márc. 6. 13:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Ezek közül nekem az Erik és a Lili tetszik a legjobban.
2012. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nekem a Noel, Lili , Mia
2012. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék annyira átlagos nevet.De ha van olyan amit nem írtam de neked tetszik én szívesen várom az ötleteid.:)
2012. márc. 6. 13:35
 4/42 anonim ***** válasza:

Erik és Hédi

A Noel, Lili és a Lara babákból már Dunát lehet rekeszteni.

2012. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Csak úgy bármire megváltoztathatja a vezetéknevét? Nem csak valamelyik felmenő rokonéra lehet változtatni?


Ezek a fiúnevek nekem nem tetszenek, a lányok közül is csak a Hédi.

2012. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen bármire lehet változtatni "állítólag".A lényeg,hogy a párom félig roma az édesanyjáról és az ő vezetéknevét kapta.Így egy percig sem kérdéses az,hogy megváltoztatjuk.Az én nevemet nem szeretné felvenni.De nekünk semmi értelmes vezetéknév nem jut eszünkbe,ami mindkettőnknek tetszene.Valami átlagosabbat szeretnénk.Nektek még milyen keresztnevek tetszenek?
2012. márc. 6. 13:40
 7/42 anonim ***** válasza:
62%
Pont most soroltál fel átlagos neveket! Ébredj fel, elmúlt az az idő, amikor ezek különlegesnek számítottak! Ezek már tucatnevek, unalmas átlagnevek, minden ovi tele van velük, de már az általános iskola alsó tagozata is (tapasztalat).
2012. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Igazából egyik sem tetszik mind olyan rövid és egyszerű, no meg tucat név. De ha nagyon választani kellene akkor Erik és Hédi.
2012. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Akkor légy szíves mondjatok pár nevet.
2012. márc. 6. 13:44
 10/42 anonim ***** válasza:
39%

Egy normális, rendes név nem jutott eszedbe? Pl. Péter, Ferenc, János, József, Miklós, Mihály, Tamás, Sándor, Zoltán, Norbert, Tibor, Gábor, István, stb, annyi van!


Női névből is van normális is: rendesen Lilla (nem becézve: Lili), Tímea, Henrietta, Rita, Klaudia, Orsolya, Olívia, Petra, Gabriella, Szilvia, stb, rengeteg van! A Hédi is csak becéző, rendes változata a Hedvig, és utána lehet becézni Hédinek. Mia, Lara, stb komolytalan nevek.

2012. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!