Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a párod neve? (vezeték...

Tetszik a párod neve? (vezeték, vagy keresztnév is) : )

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindkettő tetszik.Örömmel vettem fel a vezeték nevét,és ha születik fiam szívesen adom a keresztnevét.
2010. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a kettő együtt nagyon jól hangzik, bár nekem a keresztneve andrás hát olyan fura, becézni alig lehet (de mondjuk vicces az hogy bandii)
2010. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Azért tetszik a párom neve, mert őt magát imádom. Nem is kérdés, hogyan hívják. A gyermekünknek nem adnám ezt a keresztnevet, mert minden ember más és egyedi, nekem nem tetszik, ha egy apa már azzal lefoglalja magának a gyereket, hogy magáról nevezi el.
2010. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a vezetékneve ugyanaz, mint az enyém. nem vagyunk házasok amúgy. a keresztneve dávid, semmi extra, elvagyok vele.
2010. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tetszik a barátnőm neve, és a neme is. :D
2010. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

az exemnek is és a jelenlegi páromnak is nagyon ritka, különleges vezetékneve van. büszkén viseltem volna az előzőt, és a mostanit szívesen fogom, ha arra kerül a sor.

keresztneve az előzőnek nem annyira tetszett (György), de imádtam őt, úgyhogy nem érdekelt.. a mostani (Dávid) szerintem marha jó név, de ha gyerekünk lesz, tuti nem így fogom hívni. nem adok neki olyan nevet, ami már előfordul a családban. lehet hülyeség, de nekem ez a rigolyám :)

2010. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
tetszik a vezeték és a keresztneve is:)
2010. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A vezeték neve annyira nem, a kereszt nevével elvagyok: Tamás. Nem azért szeretem, ahogy hívják. :P
2010. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen, tetszik mind a két neve, ennek ellenére nem veszem fel a nevét, megtartom a lánykori nevem.
2010. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az én csajomé Anikó (és a bátyáméé is :D), és fantasztikus név, mert ezerféleképpen becézheted (az enyémet sajnos alig lehet valahogy, ahogy néha-néha sikerül valakinek, az meg nem túl beszámítható becenév). A vezetéknevével is nagyon jól hangzik.
2010. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!