Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utaztatok màr 2-3honapo...

Utaztatok màr 2-3honapos terhesen tengeren hajoval vagy komppal? Mire készüljek fel? /étel, ital, gyogyszer esetleg/

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fog neked sokat segíteni a válaszom. Én kompoztam többször is, de már nagyobb terhes voltam, elsősorban a második trimeszterben, illetve a 33. hét körül utoljára.

Ételt, italt mi soha nem vittünk, mert nagyon kulturált éttermek, büfék voltak a kompon, de ha nem akartok erre költeni, akkor vihetsz. Ha a gyógyszert a hányás miatt kérdezed, akkor az a véleményem, hogy ha alapvetően is tengeri beteg vagy, vagy sokszor vagy rosszul a terhesség miatt, akkor szerintem nem lesz rosszabb a helyzet, mint amit már megszokhattál. Azt mondják, hogy a magneb6 segít az erős émelygésen.

Viszont vastag pulcsi (esetleg kapucnis) legyen nálad, mert tényleg gyönyörű a tenger, általában erősen süt a nap, imádok kint ücsörögni és nézni a vizet, viszont ha a parton a legnagyobb meleg van, ott akkor is iszonyatos a huzat, a szél és hűvös is van.

2009. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt! Igen a hànyyinger miatt kérdeztem! Tudtommal alapbol nem vagyok tengeri beteg,de tengeren se hajokàztam még! :) Csak fürödtem benne! :) Az meg hogy a Tiszàn àtmentünk komppal szerintem nem nagy ûgy, bàr anya nem nagyon birta azt sem, végig émelyget!De akkor se lehet összehasonlitani szerintem vagy de? :) Kajàt viszünk csak nem tudom egyek e elötte vagy nem!?
2009. jún. 9. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapos terhesen utaztam komppal Angliába. Én nem is gondoltam rá, hogy bármit vigyek extrába, igaz, már előtte is utaztam így, pár évvel korábban. Kicsit zavaró a hullámzás, de semmi extra hatást nem váltott ki belőlem, sőt, a komp éttermében egy hatalmas adag angol reggelit bevágtam, mert imádom az angol kajákat, na most nekem a hullámzás, és a zsírban tocsogó szalonna, tojás és kolbász sem tett be együttesen :) De mondjuk rólam mindenki azt mondja, hogy elképesztő gyomrom van, pl. amikor látják, hogy magában eszem a tejfölt, belenyomott pizzaszósszal, vagy hogy megeszek egy kiló paradicsomot és megiszom rá fél liter tejet :D Szóval lehet, hogy én immunis vagyok az ilyesmire.

De ne belőlem indulj ki szerintem, hanem utazás előtt menj el a körzeti dokihoz, és írass fel valami olyat mint a Dedalon (nem tudom hogy írják, látszik, hogy még sose szedtem ilyet), csak terhesek is szedhetik. Ezt nem tudom, lehet-e, ezért jobb ha megkérdezed, és kéznél van, ha kell.

2009. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, àltalàban az én gyomrom is mindent bevesz! Gondolom nem lesz gond, de jobb felkészülni! :)
2009. jún. 10. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!