Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló családanya,...

Egyedülálló családanya, nagyon rossz helyzetben! Milyen szervezethez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Arról volna szó,hogy 3 gyermekes anyuka vagyok,egyik gyermekem Down kórban szenved,mindegyik iskolába jár,volt férjem nem fizet gyerektartást,most már nem tudom fizetni a számlákat,nincs ételünk,nem tudunk kihez fordulni,voltam a családsegítősnél annyit tudott tenni,hogy a villanyszámlámba beszálltak 7000 forinttal (lakásfentartási segély),többet nem tudnak nyújtani,állítják,voltam a polgármesterünknél,hogy adjon valami munkát akár 4 órában,hogy a gyermekeimnek legalább legyen étel az asztalon,de nem tud segíteni (vagyis szerintem nem akar,mert olyan emberek dolgoznak közmunkásként akiknek nincs se kutyája se macskája)...mit tegyek kihez forduljak..??rokonaim nem segítenek,édesanyám nem tud pénzben,sem ételben segíteni...Szervezetek akik támogatnának valahogyan?Ha kell én nem eszem 3 4 napon keresztül csak a gyerekeimnek jusson,de már félek nem tudom sokáig így csinálni..
2012. márc. 7. 19:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

holnap önkormányzathoz, nyakukra kell járni! hétfőn a családsegítő központba, és a máltai szeretetszolgálatba, ha van valami egyház, akkor azoknál is érdeklődj!

Írj a Nők Lapjának, ők is szoktak segíteni adománnyal

Bírósághoz, hogy a férjed nem fizet. Az állam megelőlegezi a gyerektartást, és majd behajtják rajta. Ez után is érdeklődj a polg. hivatalban, nem baj, h elhajt, járj a nyakára!

2012. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Iskolai ingyenes étkezés jár. Keresd a "minden gyerek lakjon jól!" alapítványt

és a Baptistákat

2012. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen hamar válaszoltatok,a gyerektartási ügy két éve húzódik,már 500 ezer forintnál tart az összeg és még nincs vége...sokszor voltam a polgármesteri hivatalban szó szerint kidobnak,mint a kutyát..megpróbálkozom a Máltai szeretet szolgálatnál!
2012. márc. 7. 19:57
 4/23 anonim ***** válasza:
Elárulod hogy hol laksz?
2012. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
vöröskereszthez is menj
2012. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
anyukád vigyázna agyerekekre, te meg eljárnál dolgozni távolabbra
2012. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Székesfehérvártól 50 km-re egy kis faluban,tehát még arra sincs lehetőségem ,hogy munkába járjak,már próbáltam..
2012. márc. 7. 20:05
 8/23 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekek?
2012. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
költözés?
2012. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A lányom 14,középső fiam aki Down kór beteg,10 éves a legkissebbik pedig 5.
2012. márc. 7. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!