Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A miskolci Avas lakótelep...

A miskolci Avas lakótelep tényleg olyan rossz, mint amilyen a tv-ben? Valóban olyan veszélyes?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Én Miskolcon lakom, csak Diósgyőr városrészen ami a város másik végén van, szóval nem gyakran járok arra, de nekem nem tűnt fel semmi rendellenes... talán annyi, hogy ott egy picikét több a sötétbőrű...
2012. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ismerősömék a fészekrakók beköltözésének elején költöztek el az Avasról. Kezüket-lábukat összeteszik, hogy még időben el tudták adni a lakásukat. Vannak ismerőseik, akik maradtak. Kényszerből. Nem sok jót mesélnek. Mennének máshova, ha tudnának.

Nem az a durva, ha néha arra jársz, hanem ha ott laksz.

2012. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 thebully ***** válasza:
72%
Azért annyira nem vészes!16 évet laktam ott.Máig is járok fel oda a szüleimhez.Most már teljesen nyugis,régen keményebb idők jártak arrafelé.
2012. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostköltöztem oda albérletbe,a postához,az a környék nagyon rossz,előtte diósgyőrben laktam
2012. márc. 5. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!