Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED/TGYAS kompenzáció?

GYED/TGYAS kompenzáció?

Figyelt kérdés

Most már végképp nem értem, hogy mitől függ az, hogy valaki a februáriba (amit most kaptunk márciusba) megkaptam a kompenzációt vagy nem?!


Oké.. OEP vagy munkahely, de akkor sem értem.


Sok helyen olvasom, hogy OEP-től kapott "fizetésben" nincs benne a kompenzáció, sokan mondják, hogy a munkahely által utaltban sem!

Van aki azt mondja, megkapta..


Hírekben azt mondják, hogy majd áprilisi "fizetésben" lesz benne a kompenzáció! Most akkor mi van?!


Nekem kifizetőhely a munkahelyem, de nem kaptam meg. Egy centet sem a kompenzációból..


2012. márc. 9. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Na erre kiváncsi vagyok. Passzív tgyáson vagyok (megszűnt a munkahelyem). A központtal leleveleztem a dolgot, de mire visszaküldtem a nyomtatványokat, már elutalták a béremet. Szóval úgy gondolnám, a következő hónapban benne lesz.
2012. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En beszeltem az oep-pel.Azt mondta h nem tudjak meg mikor fizetik ki.
2012. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a munkahelyem a kifizető és én már megkaptam a januári, februárit egybe most a fizu mellé. Gondolom ez munkahelytől is függ.
2012. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már leadtam a gyed kompenzáció igénylést febr.14-éig, de a márciusi gyedem is a nélkül jött, semmit nem kaptam még vissza, van aki meg már megkapta jan. febr. hó.-ra is. Ki érti ezt? De nagyon gáz, eddig 80.gyedet kaptam, most csak 66-ot utaltak.
2012. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gáz az egész itt van április de kompenzáció semmi. Talan Májusban? Papir ledva igenyele jol kitöltve. A maximumra havi 9500ra lennenk jogosultak. Ha mar az aprilisit is beleszamolom akkor 38eft-rol lenne szo? Akarki is keslekedik költse gyogyszerre mert nekünk hianyzik az a pénz. :(
2012. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem most elméletileg megjött az áprilisi fizummal. Én a "nyakára" jártam a cégnek, ahol dolgozom.

Állandóan baszogattam a munkaügyet, hogy mi van..

Elméletileg most kompenzációt is megkaptam (jan., febr., márc.).


Majd ha megjön a fizupapírom okosabbat tudok neked mondani!

2012. ápr. 6. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!