Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Flór Ferenc Kórház szülészetév...

Flór Ferenc Kórház szülészetével kapcsolatos tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Pest Megyei Flór Ferenc Kórház szülészetéről szeretném kérni a véleményeteket. Milyen a környezet, a felszerelés, az orvosok, szülésznők (főként szakértelmük)?

Hamarosan szeretnénk babát vállalni, de előbb szeretnénk találni egy minőségi helyet, ahol biztonságban kihordhatom és megszülhetem leendő gyermekünket.

Ti hol szültetek, milyen tapasztalatokkal, a jó hely/orvos/szülésznő esetében milyen szempontok alapján választanál, mire figyeljek oda?

Egyáltalán számít mindez valamit, vagy nem kell annyira belegörcsölni ebbe? Vagy tényleg vannak jó és rossz helyek/orvosok/szülésznők?

Köszönöm előre is!


2012. márc. 11. 09:10
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Augusztusban szültem ott, így elég friss tapasztalataim vannak. Mi szülésznőt választottunk, orvost nem, és nem bántam meg. Maximálisan elégedett voltam, a szülőszobák gyönyörűek, meghittek, minden alternatív lehetőség adott. Az osztályon nagyon törekednek a természetes szülésre, így nekem ez külön tetszett. Én érzéstelenítés, oxigén, stb. nélkül szültem, így is szerettem volna, és hálistennek nem is erőltettek semmit.

Van nagyon jó felkészítőjük, a kórház honlapján megtalálod az időpontokat, érdemes eljárni. Ennek keretében a szülőszobák megnézhetőek előtte.

A csecsemősök között vannak jók/rosszak (de másoktól hallva, ez máshol is így van), végülis, ha szépen beszélsz velük és kérdezel, akkor segítenek, de azt a 3 napot bent ki lehet bírni. A többi nővér, ápoló, doki kedves, legalábbis nekem nem volt negatív tapasztalatom. Vannak alapítványi (fizetős) 1 és 2 ágyas szobák megfizethető áron, nagyon kényelmesek, saját fürdővel.

Én csak ajánlani tudom, első babámat szültem, remélem majd a többit is ott fogom, ha sor kerül rá.

2012. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat, meggyőzött!! :)


Szóval akkor túllihegem! :)

2012. márc. 13. 08:43
 3/4 anonim válasza:

SZerintem nem liheged tul,nekem ez a normalis.Bar mindenki keszulne tudatosan a babavarasra...En is ilyen voltam,es nem bantam meg,mert nem ert meglepetes.

A korhazrol meg tenyleg nincs rossz elmenyem,en elveztem a szulest,ferjem sem banta meg,hogy bent volt.

2012. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! :)
2012. márc. 17. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!