Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korai még? Bevállaljam?...

Korai még? Bevállaljam? Hogyan tálaljam páromnak?

Figyelt kérdés
6hónapos a kislányunk aug 11én lesz az esküvőnk.én azt hiszem szeretnék kistesót:)nem lenne korai?bevállaljam?igazából félek a reakcióktól ki hogy reagálna mit szólna....
2012. márc. 11. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem várhatna az esküvő utánig? Miért annyira sürgős?
2012. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is az utánra terveztem nem egyből :) a ruha végett meg amúgyból is úgy gondoltam addigra már babó is 11hónapos lesz +ugye a 9 meg hát mire még összejön...szerinted ?
2012. márc. 11. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű, de ha te bevállalod és a férjed is ezt akarja, akkor miért ne. Mással ne foglalkozz hogy mit mond.
2012. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne korai. Ha a párod is szeretné, miért ne? Ne foglalkozz ki mit mond, az a lényeg, hogy ti mit szeretnétek! :)
2012. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem korai szerintem, tapasztalat. 1 éves múlt a lányunk mikor elkezdtünk próbálkozni a kistesóval, elsőre sikerült, duplán, 21 hónap lett a lányom és az ikerfiaink között. HOgy ki mit szól? Ki nem sz-ja le?
2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi eleve kis korkulonbsegrol almodtunk, mar akkor ezt szerettuk volna, amikor az elso gyermeket vartuk. 5 honapos volt a fiunk, amikor belevagtunk, akkor volt a masodik normal ciklusom szules utan, a doki azt tanacsolta, hogy ezt varjuk meg. Sikerult elso honapban, megfogant a masodik baba, 14 honap lett a korkulonbseg.

Bennunket szemely szerint nem erdekelt, hogy ki mit gondol, direktbe nem reklamoztuk, nem hirdettuk, amikor meg mar terhes voltam nem nagyon mondtak semmit. Vagy max pozitiv megdobbenes volt a reakcio, negativ beszolas nem. Azokat inkabb akkor kaptuk, amikor mar mindket gyerek megvolt es altalaban egy gyermekes felismerosoktol, jatszoterii anyukaktol peldaul, akik nem ismertek igazan, csak par mondatvaltasunk volt. Ok mondogattak olyat, hogy nekik ez pokol lenne, meg elrettento pelda vagyok, nekik meg az egy is sok neha, ket picivel kifutnanak a vilagbol, meg 6-8 evtol kisebb korkulonbseget hagyni hulyeseg. Hasonlokat mondogattak.

De engem nem erdekelt. A ferjemet sem. Nekunk igy volt jo es most is igy a jo, nem csinalnam maskepp. Mar ket eves a kicsi, harom a nagyobbik es minden rendben van.

En a helyedben max az eskuvore hivatkozva varnek, ha komolyan, igazi eskuvot szeretnel, akkor az kenyelmesebb lenne, ha meg nem varsz babat.

2012. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én se szeretnék nagy kor különbséget...nem tudom h az mért jó....nálunk anyós az aki szereti osztani az észt...ennek az esküvőnek se örül.mindenképpen esküvő után szeretném feldobni a témát páromnak is:)
2012. márc. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!