Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Saját kezűleg kell írnom...

Saját kezűleg kell írnom nyilatkozatot arról, hogy Gyes mellett nem folytatok kereső tevékenységet, vagy van valamilyen formanyomtatvány?

Figyelt kérdés
Március 20-án lesz a kisfiam 2 éves,februárban ki is töltöttem a papírt a Gyes igénylésről és elküldtem,viszont nem nyilatkoztam és ma küldtek egy papírt,hogy 15 napon belül nyilatkoznom kell.
2012. márc. 13. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs, azt a részét nem értem, hogy mihez kéne így nyilatkozni, gyes mellett lehet dolgozni heti 30 órában.
2012. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy lehet dolgozni,csak én egyenlőre még nem megyek,pontosabban nem tudok visszamenni melózni.És ezért kell nyilatkoznom arról,hogy nem folytatok kereső tevékenységet.
2012. márc. 13. 13:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ha dolgoznék napi 6 órában,akkor is kellene nyilatkoznom.Mert napi 6 óra mellett még kapnám Gyest is.
2012. márc. 13. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem küldték a nyomtatványt is. Ha neked nem küldték, akkor saját kezűleg írottat is el kell fogadjanak.
2012. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem küldték benne a nyomtatványt?


Nekem is hiánypótlást kellett benyújtanom ezzel kapcsolatban és küldtek benne egy nyomtatványt, amin nyilatkoznom kellett.

Valahova felírtam a pontos nevét a nyomtatványnak, ha megtalálom, leírom neked.

2012. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem küldtek nyomtatványt.Rendben,ha megtalálod,írd már le a nevét.Köszi!:)
2012. márc. 13. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:

A GYES nyomtatványt én a netről töltöttem le.

Különben nem értem, minek kérnek nyilatkozatot, mikor a nyomtatványban (valahol az elején) ott a kérdés, hogy folytat-e kereső tevékenységet... ???

Ezek tiszta ökrök.

Én a gazdaságisnak vittem be a nyomtatványt, ő felhívta őket, hogy mi hogy... Mondták a nyilatkozatot nekünk is, de nem foglalkoztunk vele, épp az imént leírtak miatt.

Majd írnak, ha bajuk van.

2012. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!