Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minek örülne 3 éves kislányka...

Minek örülne 3 éves kislányka a névnapjára lányos anyucikák?

Figyelt kérdés
A szüleit nem tudom megkérdezni, mert meglepi lesz, hogy elutazunk hozzájuk. :)))
2009. jún. 11. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kis lányos tatyó
2009. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányomnál kb akkor kezdődött a póni-mánia, My Little Pony, nagyon szépeket lehet kapni. Van olyan Puzzle, ami nem olyan sok darabból áll, azt is szeretjük.

2009. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bnőm lánya sminkkészletet kapott,tőlem pedig ha ügyes leszek egy gyerek szépítkező asztalt:)

Amúgy pónimánia ezerrel,barbie baba os mehet már és smink ruha minden ami sikkes:Dmert ugye a pink sikk:D

2009. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek nagyon örülnek a ruháknak,főleg a szoknyáknak a nagyobbik 3.5 éves.Persze pörgős hercegnősnek kell lennie:)))Te ismered a kislányt lehet,hogy Ő nem ilyen de az enyémek nagyon csajosak.Az első válaszoló is jó ötletet adott,esetleg napcsemcsi,persze rózsaszín.Barbi baba,babakonyha,barbiház vagy autó,játékbabakocsi,mi most vettünk piccolo márkájút,tiszta betojás teljesen mint a rendes kocsi nagyon édes(lehet rendelni itt a neten).

Van takarítófelszerelésünk(csavarós vödör,felmosó,lapát,partvis vannak benne,és van egy kocsija amiben ezeknek helye van)

Akkor esetleg vasalódeszka vasalóval,mosógép ami mos is,porszívó(ezt a tescóba vettük és már majdnem 2 éves semmi baja működik)


Hirtelen ezek jutottak eszembe,remélem segítettem.

2009. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!