Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen multifunkciós babakocsi...

Milyen multifunkciós babakocsit használtok? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Graco Quattro Tour Deluxe( [link] jön a következő baba,a kocsi még mindig olyan,mintha új lenne(igaz,újonnan vettük).
2012. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezt otthon lehet e kapni, mi most ezt vettük Angliában : [link] [link]

[link]

2012. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: 100%osan meg vagyunk elégedve:)
2012. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megint én: ja és 4 kerekű, csak mindegyik képen takarásban van a 4. kereke
2012. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. 2 éves koráig használtuk, most hogy bölcsis lett a kisfiunk, elő se vettük azóta. Kb. 5-7 ezer km-t toltam bele és semmi baja. Én nagyon szerettem. Nyárra varrtam bele pamut huzatot, a legnagyobb melegben is vittem és nem izzadt bele így. Télre bundazsákot vettünk bele. Szóval télen-nyáron 1-2 órákat aludt benne+séta.

2012. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!