Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik ez a név?

Nektek hogy tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Biró Emília Regina
2012. márc. 19. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép :)
2012. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tetszik!
2012. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
rendben van:)
2012. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a párom szerint az Emília olyan nagymamás. nyugtassatok meg, hogy nem az! hallgassak rá és hajtsak fejet az ő akaratának, vagy legyek kitartó és ne hagyjam magam? amikor megtudtam, hogy babás vagyok, egyből ez a név fogalmazódott meg bennem, pedig még a nemét sem tudtuk. de most már teljes bizonyossággal mondhatom, hogy kislányom lesz :))
2012. márc. 19. 08:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még van időtök, akkor ne feszegesd a nevet, hadd ülepedjen le a férjedben is, talán idővel megtetszik neki. (nálunk így volt :))

Mi úgy csináltuk, hogy egyik kisfiúnk nevét én választottam, másikat a férjem. Az volt a kikötés, hogy olyat nem ér választani, amitől a másiknak totál herótja van.


Ja, és az Emília nem nagymamás, inkább könnyed, szép, aranyos, egy igazi "kislányos kislány" jut róla eszembe, nagyszemű, ártatlan, picit dacos szájú, a karját ölelésre lendítő drágaság. :)

+ egy tipp: esetleg ne Emíliaként említsd a férjednek a babát, hanem beceneveken, pl. Emi, Mimi, Lia... hátha úgy jobban bejön neki.


első voltam

2012. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, megfogadom a tanácsod :) aranyos vagy :)) nekem is épp egy ilyen csöpp hölgy jut róla eszembe.
2012. márc. 19. 09:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, szép nevet választottatok.

Nekem "simán" Bíró Emília jobban tetszik, de ez csak amiatt van, hogy én nem adnék/nem adok két nevet.

Az Emília nagyon szép név, egyik ismerősömet Milinek becézik.

2012. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon gyönyörű.Én Mimi-nek becézném :)
2012. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az Emília szép és nem túl gyakori. Én a Reginát lehagynám.
2012. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mary_Poppins ***** válasza:

Gyönyörű!


És én azt javaslom, ne hagyd magad, én hagytam, és megbántam...


Egyáltalán nem nagymamás az Emília, van egy szép régimódi bája, de ez abszolút pozitívum a sok ma divatos modern név mellett. A kislányodnak különleges, szép neve lesz, de nem túl kacifántos vagy idegen.

Szép, elegáns, édes egy kislánynak, elég komoly egy elnőtt nőnek, nekem nagyon tetszik.

És ezek az édes becézések: Emi, Mili, Mimi, Milli, Emili, ahogy az előttem szólók is mondták.

Nagyon klassz kis név, én biztos "harcolnék" érte.


Sok szerencsét és boldogságot a kis Emíliával! :-)

2012. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!