Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik ez a név?

Nektek hogy tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Biró Emília Regina
2012. márc. 19. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép!! Határozottságot és erőt sugalló még is bájos és romantikus!
2012. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
na :) örülök, hogy mindenkinek tetszik. csak azon megfontolásból tenném mögé a Reginát, hogy hátha kamasz korában átkozni fog, amiért ez a neve. tudjátok, nem egy olyan ma "divatos" keresztnév.
2012. márc. 19. 14:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz kamaszként Emiliából hirtelen Regina,mert neki nem tetszik a neve. Tuti. Szép nevet adsz neki,ne aggódj!
2012. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is gondolkodtam az Emilián és az én páromnak se tetszik, de úgy néz ki az élet megoldotta: kisfiam lesz:) A Reginát én is lehagynám, én se vagyok 2 keresztnév párti, de te tudod! :) Boldog babavárást :)
2012. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem szép név! Bár lehet, hogy a Regina helyett valamilyen más nevet választanék.

Nézzétek meg a választott név jelentését is, mert az elvileg befolyásolja a későbbi jellemet ...


/A monogrammja BER, ami nagyon találó lenne, ha a kislánynak motor(mivel berreg) lenne a jele az oviban. :)))

BE(A)R -vagy még egy név, és maci is lehetne majd a jele, de az már túl sok név lenne./ -->sajnálom, csak elgondolkodtam... :)

Mindenesetre GRATULÁLOK, és az Emília tényleg szép név!!!

2012. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!