Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem utalják már a gyest...

Miért nem utalják már a gyest és a családi pótlékot? Miért húzzák ennyi ideig? Hogyan gyorsíthatnám meg az ügyintézést?

Figyelt kérdés
Február elején igényeltem,tartósan beteg gyermekemre,azt mondták 30nap!a múlt 7en hívtam őket még nincs határozat!
2012. márc. 19. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívogasd őket, szeretnek ücsörögni!
2012. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár 3 naponta hívd fel őket,még akkor is ha bunkóskodnak.Én is intéztem náluk több mindent,érdekes,hogy mindig csak akkor lett valami belőle mikor már teljesen "rájuk szálltam"
2012. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Noszogasd őket!! Én asztma miatt intéztem az emelt csp-t (szintén február elején)és kb két hét után már visszamenőleg is utalták. Aztán kiküldték a papírt és már minden el van intézve. Hívogassad csak őket!!
2012. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap is hívtam és ma is telefonáltam,de még mindig a válasz nincs határozat és 2-3héten belül megkapom a pénzt!Komolyan mondom az ember esze megáll,hogy mit bírnak ülni ennyit rajta!
2012. márc. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!