Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan szállodában, ahol nincs...

Olyan szállodában, ahol nincs közös használatú konyha és mikró, hogy melegítitek meg a reggeli/esti tejet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

egy szállódában sincs,csak apartmanházban,panzióban...

meleg víz a fürdőszobában viszont mindenhol van.

2012. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vízforraróra gondoltál már?
2012. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azért rákérdeznék a recepción, hogy van-e nekik melegítőjük. A legtöbb helyen már van.
2012. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha más nem, a szálloda éttermében megmelegíttetném. A recepción érdeklődjetek majd, biztos, hogy segítenek.
2012. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megkérdeztem, nincs mikró, de azt mondták tudnak segíteni, ami azt jelenti, hogy be kell kéredzkedni a konyhába vagy az étterembe melegíttetni, de mivel a fiam sokszor már hajnali 4-5-kor kéri a tejet, olyan korán ez nem megoldható. De most eszembe jutott, hogy régen voltak olyan merülő forralók, nem tudom létezik-e még, körülnézek kapható-e valahol.
2012. márc. 21. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Cumisüveg melegítő. Mi azt vittük mindenhova, meg tápszert és babavizet, késöbb a bébiételt is abban lehetett melegíteni.

Nekünk ilyen van és most a kistesónál is jól fog majd jönni:

[link]

2012. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a cumisüveg melegítőre, de mivel a fiam már 2 éves, nem akartam rá beruházni. Viszont ha meggondolom, még jó pár évig biztos fog tejet inni, ha nem is cumisüvegből, de nyaralásokkor biztos tudnám használni a jövőben is.
2012. márc. 22. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!