Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játék konyha magasságát...

Játék konyha magasságát illetően kérdeznék?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni játék konyhát,de fontos szempont,hogy a pult magassága megfelelő legyen,nem akarom hogy a gyerekem térdepelve főzzön a konyhájában...:) Légyszíves ajánljatok nekem olyan konyhát aminek a pult magassága legalább 50cm,és unisex színben választható.Negatív tapasztalatokat is várok a konyhákkal kapcsolatban,hogy milyet ne vegyek!Köszönöm!
2012. jan. 20. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, milyen a konkrét elképzelés, és pénzügyileg mennyit áldoznál rá, de én a kislányomnak most Karácsonyra asztalossal készíttettem egyedi konyhabútort, és az Ikeában megvettem hozzá mindent edényt+élelmiszert.


Természetesen ez nem a legolcsóbb verzió, mert csak az Ikeás cuccok kerültek összesen 16.000 Ft-ba, de azok nagyon-nagyon igényesek, a kislányomnak teljesen valósághű konyhája lett.

Úgy keress rá az Ikeában, hogy "Duktig".


Magát a konyhabútort meg egy Bp-i asztalos csinálta, itt nézhetsz a kiskonyhákról fotókat:

Manu-Art bútor

Facebook: Manu-Art bútor

Iwiw: Manu-Art bútorok barátai


Mi személyesen vettük át a konyhát, de postáz is.


Szóval amit én ajánlok, nem a legolcsóbb konyha, de mindenki elámul, mikor meglátja, annyira valóságos lett a miénk. :-)

2012. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tdom, mennyit szánnál rá, ha bőven jut rá, tényleg szuper egy fa konyha, akár az Ikeából, akár asztalossal készíttetve.

Nekünk csak műanyag. A teljes magassága 5 cm, a pulté 48. A 3,5 éves lányom kényelmesen tud rajta játszani és még úgy látom, jó ideig fog is. Tavaly kapta karácsonyra, szinte mindennao játszik vele és hibátlan... Így néz ki, a matricák nélkül: [link]

Én a teszveszen rendeltem hozzá textiljátékokat most karácsonyra, pl. tteázó készlet sütikkel, reggelizőkészlet: párizsi, zsemle, kenyér, sajt, zöldséges készlet: tojások, répa, saláta... Szuper! Hasonló, mint az Ikeás, csak jóval olcsóbb...

2012. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is olyan van, mint a 2. válaszolónak csak az újabb verziója. Ez a Smoby Bon Apetit konyha. A 3,5 éves lányom nagyon szereti, szinte minden nap játszik vele. Kiegészítőket meg bárhol kapsz hozzá. Én ezt a fajtát csak ajánlani tudom!!!

[link]

2012. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a miénk is ez a típus, a belinkelt kép csak egy példa volt, hogy kb. milyen..
2012. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok, az előbb a lényegre nem válaszoltam. :-)

Én 52cm magasra kértem a konyhapultot.

Az én kislányom most 98-100 cm magas, még nincs három éves. És már bánom kissé, hogy nem 54-55 cm magasra kértem a konyhapultot, mert most még tökéletes ugyan, de 2 év múlva szerintem kényelmetlenül alacsony lesz a lányomnak - persze ez csak feltételezés.

A kislányom 98-100 cm-es magasságához még megfelelt volna 54 cm magas konyhapult is. (Rengeteget jelent ám 1 cm!) :-)

2012. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!