Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit keresek. Tudnátok...

Babakocsit keresek. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Viszonylag kicsire össze lehet csukni, jól bírja a kátyúkat, kényelmes kisebb babának (11 hónapos) de nagyobb gyereknek is. A tolókar egybe legyen. És lehetőleg ne kerüljön többe 25-30 ezernél. Köszi
2012. márc. 21. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Chicco Simplicity

ugyan nem esernyő, hanem lapra csukható, de elég laposra és magától megáll,nagyon könnyű 5 kiló az egész, fordulékony és nagyon könnyen irányítható, közepes méretű kerekei vannak amik nekem nagyon beváltak (bokáig hóban, és macskakövön, mindenféle rissz-rossz töredezett járdán is simám elment).Jó a rugózása, és nagyon starpabíró. alul marha jó nagy kosár van. A tolókar több magasságba állítható, egy mozdulattal összecsukahtó/szétnyitható. A kupola könnyen lepattintható, amúgy pedig nyáriasítható ha lecippzárazod az alsó részét. A kupolán extra nagy betekintő rész van, de fényvédő hálós, nem égeti a gyereket a nap.

Én imádtam ezt a kocsit, most is ugyanilyet vennék.

Egyetlen hátrányát találtam: nagyobb gyerek, pláne ha eleve nagytermetű, téli öltözékben kissé szűkösen van benne ha ledöntöd aludni, illetve ekkor már rövid biztonsági öv - ami mondjuk könnyen orvosolható egy sima 500 ft-os lapos szövetövvel amit befűzöl a tartóba, illetve sztem elég ritka, hogy téli cuccban altatod a babakocsiban a két-háromévesedet...szóval nekünk ez nem volt probléma.

2012. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Jónak néz ki a kocsi.
2012. márc. 21. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen. figyi, nekem 17 hónap van köztük, tehát zsinórban szolgálta ki a két gyereket, a másodikat úgy ,hogy a nagyobb rendszeresen ráállt hátul a kosár merevítőjére - ergo testvérfellépőnek használtuk.

A kisebbikem elég nagy és nehéz baba volt, plusz a másik is ott állt, nemritkán alul csurig volt pakolva cuccal, és így zötyögtünk hazafelé a vacak városi betonon, vagy a parkon át ahol kavicsos-murvás-földösvényes részek váltakoznak. És soha semmi baja nem volt a kocsinak, egyszer sem voltunk javíttatni, a rugózása ugyanolyan mint újkorában, semmi panaszom nem lehet rá, mert bírta!

Pedig elvileg ez egy sima kis könnyű városi kocsi. Hát mi terepre is mentünk vele, bejártuk a parkot napi szinten, többcentis sárban, bokáig hóban is elment gond nélkül.

És fél kézzel is könnyen irányítható, még kavicsos részen is!

2012. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!