Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami szer/praktika a...

Van valami szer/praktika a vérzés csillapítására?

Figyelt kérdés
Nagyon erős a menstruációm amióta szültem. A doki szerint normális. Super tampont használok, az egész hüvelyem feszít szét és szabályosan csöpög a vérem. (bocs a megfogalmazásért). Óránként mehetek cserélni, ez van az első 3 napban a 7ből.
2012. márc. 22. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülés után arnica montana-t szedtem (homeós bogyó), és amíg szedtem nem volt olyan erős a gyermekágyi vérzésem, mint amikor éppen elfogyott. De mensinél nem jutott még eszembe használni. Olvass utána, hátha találsz róla valamit a neten. Az erősségre nem is emlékszem, de talán ch30-as volt, de ez tényleg nem biztos.
2012. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, találtam ilyet:


[link]


ha beírod a keresőbe, hogy erős vérzés homeopátia, kiad egy csomó mindent, keresgéljél, sok sikert!

2012. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom!
2012. márc. 25. 12:09
 4/4 anonim válasza:
ha erős a menstruáciod vegyél a patikában RUTASCORBIN tablettát és 3 napig szedjél be 3x2-t tutira csökkenti a vérzést a szoptatás alatt is lehet szedni és vény nélkúl kapható.
2012. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!