Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hüvelyplasztika után van-e...

Hüvelyplasztika után van-e vérzés és milyen mértékű?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, hogy milyen betétet kell vinnem műtét utánra. Milyen hosszú lehet a műtét, ha altatásba csinálja a dokim? Csak a hátsó hüvelyfalat csinálja, talán a húgyhólyagnál csinál egy bemetszést és megnézi, hogy a méhsüllyedéssel tud-evalamit kezdeni. Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy fájdalmas lesz-e aműtét után a gyógyulás? a válaszokat köszi
2012. jan. 11. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de miért csinálnak nálad hüvelyplasztikát?
2012. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szerintem ez magánügy, de ha annyira tudni akarod.

2 terheségemnél a 28. héttől be volt illeszkedve a baba, tehát születésre kész helyzetben volt. ez miatt méhsüllyedésem, vizeletfolyásom, keletkezett. volt fogadott dokim, de a szülésre nem tudott ott lenni, az ügyeletes doki, pedig nem csinálta meg a hüvely összevarását, amit pedig azért kellett megcsinálni, mivel nem volt gátmetszésem, annak ellenére hogy a baba nem jó irányba forgott és a feje nem a medence megfelelő irányába jött ki, hanem ellentétesen, ezért teljesen tönkrement a hüvelyem is. mindezek hatására stresszinkontinencia alakult ki. ami azzal jár hogy uton utvélen bepisilek 33 évesen. ugyanis 3,6kg babát hordtam 10hétig beilleszkedve és a szülés sem volt tökéletes lefolyású. kiprobáltam az intimtornát, amin géppel mérték a hüvely szorítást, de 5 alatt mutatta az értéket (az értékek 0-50-ig jók) hát ezért csinálják. remélem kielégítettem a kiváncsiságod, és ezek után ha van tapasztalatod leírod és megosztod velem. tulajdonképpen nem olyan plasztika szerintem amire te gondolsz, hanem más. ugyanis tudom hogy a plasztika szó sok mindenkit iritál

2012. jan. 17. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akartalak megbántani, tisztában vagyok vele, mi az a hüvelyplasztika. Azért kérdeztem, mert nekem is ajánlotta a dokim a hátsó fali hüvelyplasztikát, ugyanis engem elég sok helyen kellett varrni szülés után, és a varrások vonala, helye nagyon rosszul gyógyult.

Egy távoli ismerősömnek volt hüvelyplasztikája, neki plasztikai sebész csinálta altatásban. Illetve itt a gyik-en pedig korábban olvastam, hogy valakinek méhsüllyedés miatt végeztek ilyen beavatkozást, de csak ideig-óráig használt. Minden jót neked!

2012. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nekem Február 7.-én volt egynapos sebészeten egy 3-as mûtétem.

Hátsóhüvelyfali, méhszáj és bemenet plasztika.

Egy fertôzést kaptam és ugy kerültem az orvoshoz.

3-om kislányt szültem és sajnos kitágultam nagyon,de egészségügyileg volt indokolt .

Altatásban volt a mûtét kb.1ó20p ,ébredés után 30-40percel eljökettünk az orvosommal

akivel azóta telefonon tartjuk a kapcsolatot.

Nem lesz varratszedés mert felszívodó varratokat kaptam.

Fájdalom a 2.-3. napon volt, akkor gyógyszert vettem be.

Betétet normált használok napközben, éjjel éjszakait.

Vérzés nem igazán volt csak szivárgás,de az bôséges.

Sajnos a mûtétet követôen 8nappal megjött,de nem okozott panaszokat.

Mûtétet követôen 1 hétig nem szabadott rendesen ülni amit betartottam, de azota sincs gond.

Kontrol 6-hét múlva.

Remélem minden benned levô kérdésre választ tudtam adni.

Ha nem szívesnen levelezek veled privátan is .

Szia Erika

2012. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!