Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt a fajta lázmérőt használja...

Ezt a fajta lázmérőt használja valaki? TOPCOM 5in1 multifunkciós hőmérő 301

Figyelt kérdés

301 [link]


Tudom,hogy popsiban célszerű a lázat mérni,de egyszerűen kivitelezhetetlen a lányomnál ha beteg(10hónapos).Sok lázmérőről hallottam rosszat,ez vajon jó-e?


2012. márc. 22. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
huuuuu...nagyon szar....de tényleg...
2012. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod van egy eladónk..:)csak vicceltem..ilyet tényleg ne vegyél.
2012. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!Valahogy éreztem,túl jól hangzott...
2012. márc. 22. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
En most vettem ilyet, csak 3 az egybent, de ezt a markat. 9 korul volt a Brendonban. Fontos volt, hogy ful- es homlokmero legyen, bar a legtobb infras tudja mindkettot. Csak azert vettem, hogyha nagyon szukseges, meg tudjam gyorsan merni a lazat, csak tajekozodaskeppen, pl. ejszaka meg velem alszik, es volt, hogy forronak ereztem, akkor nagyon jol jott volna, nem kellett volna ebreszgetni, persze, ha magas, akkor johet a popsi, az a pontos. Tehat, tevedhet egy picit az infras, en csak tajekozodasnak ajanlom, egyebkent a popsiban merest. Mivel altalaban 38,5 folott ajanlott a kup beadasa, azert ott mar szamit a pontossag.
2012. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem irtam, hogy meg vagyok vele elegdve, jo kis szerzemeny, jo lett volna hamarabb is. Elotte valami 5 ezres Graco fulhomerot vettem, na, az semmit nem ert, pedig az is infras. Ugy latszik, szamit az arkategoria.
2012. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van,nem pont ilyen ,de hasonlo,hát nem nagyon lehet megbízni benne,volt ,hogy a 2,5 éves fiamnál állandoan tobb napon keresztul hoemelkedést mutatott.Aztán megmértem az én lázamat,férjemét,meg a nagymamáét,mindenkinek hoemelkedést mutatott,kozben meg semmi bajunk nem volt,......
2012. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!