Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakorlott teszvesz-es anyukák...

Gyakorlott teszvesz-es anyukákhoz kérdés?

Figyelt kérdés
Melyik kiemelést szoktad használni, hogy "kiemelt" aukció legyen? Úgy értem, mindig feldob a lap tetején 3 ajánlatot, ehhez mit kell beállítani? Megéri használni? Köszi a válaszokat!

2012. márc. 24. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a főkategória oldali kiemelés lehet 300Ft, én 1X kértem és soha nem láttam az aukciómat, azóta nem kérem, de néha látom megjelenni, persze lehet, hogy nem erre gondoltál.
2012. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azok ajánlott aukciók, véletlenszerüan dobja ki őket, aszerint, hogy mire keresel éppen rá. Semmi nem kell beállítani, mivel ez véletlenszerű funkció.

A kiemeléseket A termékfeltöléskor a 2. oldalon tudod beállítani.

2012. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ahogy a második írja. :)

én is ezt kerestem, végült teszvesz fórumon megkérdeztem. Sajnos nincs olyan kiemelés, ami tuti siker...nem érdemes költeni rá. Én egyébként sosem ez alapján kattintok valamire, hanem egyszerűen nagy képekkel nyomom, és minden részletre rákeresek. Ez alapján fennmarad egy 10-20 aukció, nagy képekkel, ami tetszik azon végigmegyek. De pl a narancssárgával kiemelés még bántja is a szemem :)

2012. márc. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 26. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!