Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresem a kedvenc mesekönyvem...

Keresem a kedvenc mesekönyvem amit szeretnék kicsi gyermekemnek is olvasgatni. Nincs véletlen eladó valakinek?

Figyelt kérdés
Zelk Zoltán :Mese a legokosabb nyúlról a címe és egy nagyon aranyos kis nyuszi van a könyv elején.Ha esetleg lenne eladó..írj légyszi árat és tegyél fel egy képet (mert több féle rajzzal készült példány van belőle)Köszönöm!
2012. márc. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd csak:D

[link]

2012. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen ezt én is megtaláltam:-))Ez az a kiadás ami a képeket illeti..ezt keresem..csak sajnos ennek a könyvnek a gerince elég viseltes..és hát napi szinten nem hiszem hogy sokáig élne még..kerestem googlén de vagy ezt vagy a másik féle rajzosat találtam:-((

Valami olyat keresek ami azért jó állapotú vagyis jobb...

Azért köszi hogy kerestél:-))

2012. márc. 25. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Még itt is találtam: [link]


Plusz eszembe jutott, hogy nézz szét az antikvárium.hu-n, ott is be tudják elvileg ezeket szerezni:)

2012. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk megvan,és imádjuk,de nem eladó,és elég viseltes is.
2012. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!