Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy nap...

Volt már olyan, hogy nap közben véletlen belenéztél a tükörbe és "megijedtél" attól amit láttál? :-)

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem hagyom el magam, itthon is normális ruhában vagyok, reggel rendbe teszem magam, a hajam is megcsinálom.De aztán kezdődik a takarítás,főzés, teregetés,játszás, stb, és akkor már nem nézegetem magam.

Múltkor úgy jártam, hogy bekaptam egy falat kakaóscsigát, aztán tettem tovább a dolgom, fiam persze előszeretettel csimpaszkodik amikor lehet, meg szeret "lebirkózni"(15 hónapos)és mikor véletlen elmentem a tükör előtt akkor jót röhögtem magamon, mert tök csokis volt a szám széle, a hajam meg úgy nézett ki, mintha most köpött volna ki egy tornádó...:D

Meg is állapítottam, hogy milyen jó, hogy nem akkor jött a postás:)


2012. febr. 3. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is normális ruhában vagyok, de állandóan belémkennek valamit: vagy kaját, vagy taknyot, vagy kibukja/kiköpi a tápit a pici, hiába van rajtam rendes ruha, ha le se tagadhatom, hogy anya vagyok

1 és 3 évesek

2012. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:-)

Még augusztus végén,szeptember elején lehetett-nem emlékszem pontosan,de a lényeg,hogy jött hozzánk egy illető- postás ismerős- és amikor meglátott,csak nevetve jegyezte meg,hogy bizony le sem tagadhatnám,hogy az én lányom! A 2 évesemmel mind a ketten lekváros kenyeret ettünk előtte pár perccel... :-D

Kicsit pironkodva jegyzem meg: van ez így!



Üdv:3 lányos.

2012. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez a lekváros kenyeres nagyon jó:))


ja és én sem tudom elkerülni, hogy taknyos legyen a ruhám, mikor fiam taknyos..:S

2012. febr. 3. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
én melegítőben vagyok itthon, 2 hós és másfél éves gyerkőccel. A vállam állandóan tejfoltos, mert lebukja, a nagyobb meg folyton belémken valamit, vagy ha ő épp nem akkor én kenem össze magam főzés vagy takarítás közben. Szerintem 5 pólót simán "elhordok" egy nap.
2012. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy szintén házimunka-játék-főzés stb., gulyáslevest csináltam, ebédeltünk, próbáltam altatni a gyereket. Csengetett a postás, tök mérges lettem, hogy fenébe, pont most, tükörbe nézés előtt kiszaladtam átvenni a levelet, erre amikor bejöttem, néztem véletlenül tükörbe s láttam meg, hogy a szám körben tiszta pirosas-narancssárga :))))))))) (a gulyáslevestől ugyebár, de nem néztem tükörbe kaja után, annyi minden volt :))
2012. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D na ilyenekre gondoltam, akkor nem vagyok egyedül:)

Már csak a postásokra lennék kíváncsi, hány ilyen sztorit tudnának mesélni:))

2012. febr. 3. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd megkérdezem az ismerősünket,ha erre jár! :-)
2012. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!