Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kislánynak milyen...

2 éves kislánynak milyen ajándékot vegyek szülinapjára, ha a nővére által már sokmindenük megvan (pl. tricikli, roller, homokozó, babák. )?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez érdeklődéstől is függ.

Mi a két évesemnek (szintén második lányka) ilyet vettünk a két éves szülinapra:

[link]


Azóta is irtó nagy kedvenc. A nővérke is szereti. Pár hónap elteltével tudta csak összerakni a párokat, tehát pont neki való fejlesztő. De néhány naponta átpakolják, nálunk a hűtőn van folyamatosan. (Mert hogy mágneses a hátulja egész felületén) Jó minőség, fából van, néha dobálják is, eddig semmi baja. És aranyosak a figurák.

Azt hiszem van olyan verzió is, ahol egy állat három részre van vágva, de két évesnek ej a jó.


Nálunk szülinapkor egy ajándék van, plusz torta, amit ők választanak ki (kép alapján) és én sütöm. :o)

2012. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úgy látom, valami nagyobb értékűben gondolkodtok:

lego duplo, bilibo, luek, rajztábla, minikonyha

2012. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Nem feltétlenül gondolkodunk nagy és drága ajándékban, de olyan sok kis apróság van, homokozó játékok, xilofon, fa kirakósok, puzzle-k, labdák, plüssök..., azért vártam új ötleteket. Játékboltban sem jártam jó ideje, most épp nem sok használható ötletem volt.
2012. ápr. 3. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!