Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tricikli kérdés?

Tricikli kérdés?

Figyelt kérdés
Milyen triciklit használtok? Jók ezek a szülőkarosok, vagy nem jó irányítani? Vélemény, tapasztalat a triciklikkel kapcsolatban? Mennyi idős gyerkőcnél használtátok? [link]

2012. ápr. 2. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom 11 hónaposan kapott hasonlót. Nagyon szerette, könnyű irányítani. Volt egy időszak 1éves kora után, mikor nem akart megülni a babakocsiban, na akkor ezzel mentünk mindenhova. Már 2,5 éves, de még mai napig szeret vele utazni, és már tekeri is. Szerintem hasznos befektetés.
2012. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is nagyon jópofának találom. Köszi a választ!
2012. ápr. 2. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Smart Trike 3 in 1


Nagyon jó befektetés volt nekünk is, 10 hónapos volt a kislányom, amikor megvettük neki, most 19 hónapos, napi szinten használjuk a triciklit.


Amit te belikeltél, az nekem kicsit "sok", és amit nem látok rajta, de lehet, hogy csak nem írják, hogy lenne rajta biztonsági öv a meglévő leesésgátlón.

2012. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!