Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt babakocsit érdemes...

Használt babakocsit érdemes eladni a Teszveszen?

Figyelt kérdés

Igazából vennék egy másik babakocsit és ez már nem kellene.

Nézelődtem, hogy a miénk milyen árban menne el.

Sok babakocsit láttam (márkától független), hogy 1 Forintról felraknak és Nincs Minimálára.


Gondolkoztam azon, hogy így teszem fel, de 1 Forintért nem szeretném eladni. Viszont fix árasra se szeretném tenni.


Szerintetek érdemes egyáltalán felrakni?

Nem egy agyon strapált darab.


2012. ápr. 2. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze tedd fel!

Jófogásra is!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdemes, én pl. ott vettem a babakocsit. Szerintem amit 1 Ft-ra tesznek fel, ott is szinte biztos, hogy van minimálár, ugyanis van egy olyan opció, hogy az eladó egyszerűen csak nem tünteti fel a minimálárat. Ez úgy működik, hogy amikor valaki rátalál az aukcióra, hogy "jaj de jó, 1 Ft-ért veszek babakocsit!" ( =marketing), és rálicitál, akkor kiírja, hogy "nem érte el a minimálárat". És ez így megy addig, amíg legalább az eladó által megszabott "titkos" minimálárat el nem éri valaki. Tehát szerintem inkább a fix áras, vagy a megjelenített minimáláras liciteket vedd összehasonlítási alapként, és úgy tedd fel.
2012. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 ft-ról índítod írj minimálárat,nehogy tényleg 1 ft legyen a vége,mert akkor annyiért kell odaadnod!Nem egy cuccal faragtam már így be!
2012. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, gondolkoztam az "eltüntetett minimáláron", de sokszor látom, hogy nem licitálnak akkor, ha van..


Na, majd megpróbálom csak előbb szokjon hozzá az újhoz a lányom :)

2012. ápr. 2. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a jófogás.hu-n adtam el Kunert VIP babakocsit 20 ezerért. Nekem az volt a tervem, ha nem viszik el ennyiért, akkor hetente engedtem volna belőle, de szerencsére sikerült jó áron eladni.
2012. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!