Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsit érdemes...

Milyen babakocsit érdemes venni egy júliusban érkező kisbabának?

Figyelt kérdés
milyen fazon, több funkciós, mikor érdemes megvenni?? számomra az lenne jó amibe olyan hordozó van amit autóban is lehet használni!küldenétek linkeket? ha valaki netről rendelte, melyik honlapról és elégedett volt vele?előre is köszi!:)
2012. márc. 13. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én kisfiam várhatóan július 9-én érkezik, és használt (bizományosi) boltban vettünk babakocsit, hordozót, és mindent. Azért jobb mint az internet, mert mégiscsak láttuk, és kipróbáltuk és minden. Szebbnél szebbek vannak, és potom áron. A babahordozó fekete-tűzpiros, Ferraris, és hibátlan 5000.-Ft. volt, kocsiba is rakható. Az eladó segít, hogy hová kell fűzni a biztonsági övet. A babakocsi kék, nyári, és több funkciós, szúnyoghálóval, meg esővédővel, 15.000.- Ft volt.
2012. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi ilyet vettünk(első sor utolsó,amihez a hordozónak fix talpa is van).A miénk színe narancssárga.Nem volt olcsó-100 ezer ft újonnan-ám most várom a 2. babát,és még mindig olyan,mintha új lenne.
2012. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok.A link lemaradt: [link]
2012. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!