Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet olcsóbban bébiételt...

Hol lehet olcsóbban bébiételt vásárolni? Akciósra gondolok, esetleg szav. Idő közelettire. Interneten és személyesen is érdekel a vásárlás!

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

megkérdezhetem a babádnak szeretnéd?

nem kötekedés céljából félre ne érts, de szerintem a boltok nem adhatnak el olyan bébiételt ami hamarosan lejár, erre nagyon figyelnek.

de vannak olcsóbb márkák én pl a kecskemétit és az univert szoktam venni ugyan olyan jó minta HIPP és csak fele annyi

a DM-ben szoktak akciózni

remélem tudtam segíteni

2009. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én a Schleckerben vettem Hipp tejpépet 199 Ft-ért. 1-2 héten belül jártak volna le, addigra megette a kisfiam. Semmi baja nem volt egyébként a haminak.
2009. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is kerestem akciósat a neten, nem nagyon találtam. A bookline.hu-n szokott lenni, de inkább tejpép és ital, a bébiétel drágább vagy ugyanannyi, mint a Rossmann-ban.

Nálunk a R. a legolcsóbb, a CBA, Spar, Reál, Lidl drágább jóval.

A Lidl-ben szokott lenni akció, de nem túl nagy a választék.

A legtöbb a Rossmann-ban van, és az a legolcsóbb.

Müller és DM szokott még olcsó lenni, de az nálunk nincs sajnos.

Típusra a Kecskeméti, Univer, tejpépből a s.m. és a Hipp.

2009. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

nem értem mi a bajotok hogy állandóan lepontozzátok az embert.

csak válaszoltam, gondolom azért lett fel téve a kérdés nem?amúgy meg semmi bántót vagy rosszat nem tanácsoltam


adjatok csak a babáitoknak lejárt kaját és majd akkor pontozzátok magatokat

2009. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én nem lejárt kaját akarok adni a babámnak, csak ha van szav.idő közeli, az biztos olcsóbb, de azt még simán oda lehet adni! De nem csak ilyenekre gondoltam,azért ennyire nem vagyok...
2009. jún. 16. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

15:29-el egyetértek!Nem a babán kéne spórolni!Ez nagyon csúnya dolog!

Én úgy vagyok vele,hogy inkább magamon spórolok,de a babámnak nem 1-2héten belül lejáró kaját veszek,főleg ilyen melegben amúgyis hamarabb megromolhat.

2009. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Undorítónak tartom, hogy lepontoztatok.

Leírtam, hogy hol olcsóbb a bébiétel. Megtudhatnám, hogy mi a válaszomban a "nem hasznos"?

Mellesleg én még soha nem vettem lej. közeli ételt a lányomnak, ugyanakkor az akciókat mindig figyelem. Ez talán baj?

Ja, és ha mégis adnék (ami nem fordulhat elő), ahhoz sem lenne senkinek semmi köze.

Gratulálok a lepontozáshoz, remélem, hogy kiéltétek magatokat! Ez legyen a legnagyobb örömötök az életben!

2009. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

ha észre vetted volna mindenki le lett pontozva az is aki leírta hogy hol van akció és az is aki nem

ez a pontozás egy nagy hülyeség

eddig szinte minden kérdés a pontozás körüli sérelmekkel zárult, ezt miért nem veszik figyelembe a moderátorok?

2009. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként a szavatossági idő arról szól, hogy addig az időpontig GARANTÁLJÁK a termék minőségét, és nem arról, hogy a következő nap 00:00-tól már teljességgel fogyaszthatatlan, mérgező a kaja és mindenki életébe kerül. Mi a fenéért ne lehetne egy olyan babakaját adni a gyereknek, aminek mondjuk 1 hónap múlva jár le a szavatossága!!!??? És most én is kérem a lepontozást! :-))
2009. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

De igen, láttam.

Sokszor megállom szó nélkül, de néha már annyira idegesít, hogy muszáj írnom.

Nem értem, hogy mire jó ez az egész pontozósdi, mert a toplistának semmi értelme (ill. engem nem igazán érdekel), ugyanakkor viszont határtalanul idegesít, hogy az ember segíteni akar, és minden áldott nap lepontozza valaki, aki nem ír, de jól szórakozik az egészen. Persze a nem helytelen válaszok vannak leminősítve, így esik a %, ergo rontják az ember hitelességét. Rettenetesen felháborít!

Mkitől bocs! (Az off-ért is.)

2009. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!