Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sport babakocsitok...

Milyen sport babakocsitok van? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Kocsi vásárlás előtt állunk és szeretném megtudni a tapasztalatokat. Néztem sok márkát Espiro, Baby designt, és Bertonit. Minden kocsi és minden vélemény érdekel.
2012. ápr. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen Hauck babakocsink van, imádtuk nagyon. Pedig vidéken, rossz járdákon is használtuk. Nagyon könnyen irányítható, a lányom is kényelmesen elfért benne, a pakolórészébe is sok fér.

Vettem hozzá lábzsákot így télen is jól tudtuk használni.

Most készülünk tőle megválni,mert két hónapja már nem használjuk!!

2012. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milly Mally!Könnyű,szaladgálós sport kocsi kellett,és erre tökéletes.
2012. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.-) Még várom a véleményeket:-) Ment a zöld kezecske Nektek!
2012. ápr. 6. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu. Imádom!!!
2012. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. ápr. 7. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Phil and Teds Sport, és nagyon szereti mindenki (a bent ülők és az őket tolók is), 2 személyesen és 1 személyesen is. Nálunk olyan sz*r utak vannak, hogy méretben kisebb és darabszámban több kerékkel nehezebb lenne az élet :-)

És a legtöbb tandemkocsival ellentétben alig tíz kg, szerintem ez még az egyszemélyes terepjáróknak is becsületére válna :-)))


+ van még egy kis városi futkosós (ha nagybevásárlás miatt kell a csomagtartóban a hely, vagy netán buszra/vonatra kell szállni gyerekestül) Maclaren Quest, azt is nagyon szeretjük, alig 6 kg, könnyen fel lehet kapni gyerekkel együtt is akár, és pont annyira dönthető, amennyire egy jó délutáni szunyához kell!

2012. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!