Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anna, vagy Julianna passzol...

Anna, vagy Julianna passzol inkább ehhez a családnévhez?

Figyelt kérdés

Szóval Kanner Anna, vagy Kanner Julianna? Mi először az Annára gondoltunk, nagyon tetszik ekünk ez a név, de észrevettem, hogy mostanáan nagyon divatnév lett, ezért inkább a Juliannára gondoltunk.

Szerintetek?


2012. ápr. 10. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Julianna nem tetszik, így az Annára voksolok, de annyira nem passzol szerintem a vezetéknévhez, túl sok az "n" :-)
2012. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem mindkét név nagyon tetszik, de szerintem a vezetéknévhez az Anna jobb
2012. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az Anna náv tetszik, de ha kimondom, hogy Kanner Anna, akkor valahogy nekem nagyon nem illik hozzá! Kimondva nekem olyan pörgős, sok a és n betűs...
2012. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Anna ez tetszik a Julianna nem.
2012. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem Anna tetszik, Julianna nem.

De a Kenner névhez nekem nagyon nem jön be az Anna. Nekem így sok ez a név, ha egybe a vezetéknévvel kimondom, olyan nem is tudom...

2012. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is Annánk lesz,... majd. :) Nem érdekel, hogy mennyire tucatnév. Szerintem szép. És ez a fontos, nem az, hogy "másnak mi van". Válaszd azt, amelyiket jobb érzés kiejtened. Sokat fogod mondogatni! :) Sok boldogságot!
2012. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó hozzá egyik sem.Enyhe túlzással kanna-anna a hangzása.
2012. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az Anna nem annyira jó ezzel a vezeték névvel. Akkor inkább a Julianna, vagy Hanna, vagy Panna. (Nekünk is Annánk van. :) Sőt én is az vagyok, meg anyukám is.)
2012. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem szép ezzel a vezetéknévvel egyik se, a sok n miatt. Persze ez csak az én véleményem :) Lehetne pl. Júlia a Julianna helyett :)
2012. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Julianna nekem jobban tetszik. Egy rövid vezetéknévhez, hosszabb keresztnév. Így dallamosabb.


Anna nem divatnév, hanem inkább klasszikus. Régebben és most is népszerű. Nem is csoda, hiszen nagyon szép név.

2012. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!