Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszen 1 ft-ért vett...

Teszveszen 1 ft-ért vett áruért, személyes átvételnél mit fizetnél? Semmit? Nem égő az?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Tőlem is vittek már el "1 forintos" cuccot, meg se fordult a fejemben, hogy fel kéne kerekítenem 5 forintra.
2012. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor vittem az eladónak egy szelet csokit, nagyon örült.
2012. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Az 1 Ft.az lefelé kerekítés szabálya szerint 0 Ft.

Ha másnak nem kellett,akkor tiéd lett ingyen a termék.

Ez benne van a pakliban.. az eladónak.

2012. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Én volt, hogy kaptam érte pénzt. Vagyis legtöbbször kaptam egy jelképes összeget. Ciki nem adni semmit, főleg, ha nem az eladó lakására megy el a vevő.
2012. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én egy tábla milkát szoktam vinni
2012. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vittem a gyereknek csokit, nem volt képem ingyen elhozni, nagyon örült neki, és nekem is jó érzés volt megköszönni!
2012. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is csokit vinnék.
2012. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
Hiába pontoztok le, szarul esik, ha kilómétereket gyalogolok, várok esőben, kánikulában, és csak egy "kösz"-t kapok. Csokit meg kidobnám: idegentől kaját sose fogadnék el, egyébként is utálom a csokit. Ennyi erővel pénzt is adhatnátok.
2012. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is "adtam" már el többször 1 Ft-ért ruhákat. Volt aki még azt is meg akarta szabni, hogy reggel 7-kor álljak vigyázban, mert ő jönni akar. Még minimálisan sem volt hajlandó alkalmazkodni, de én nem engedtem, hogy ő diktáljon. Tőle még egy kösz-t sem kaptam.

Volt aki hozott egy Balaton szeletet, ennek én is örültem, szerintem kedves gesztus.:)

Volt olyan is aki egy 40 darabos ruhacsomagot (icipici koraszülötteknek való ruhákat) 200 Ft-ért nyert meg és alig tudtam kituszkolni az ajtón, mert mindenáron egy ezrest akart fizetni, annyira kellemetlen volt neki a 200 Ft. Ez is nagyon jól esett, persze nem fogadtam el, csak a 200 Ft-ot, inkább örültem, hogy valakinek segíthettem.

A vevőnek is kicsi ikrei születtek, mint anno nekem.

És volt egy olyan vevőm, amit végül feketelistára tettem, mert csak és kizárólag 1 Ft-ig ment el a licitekben. Ha már felment 11 Ft-ra, arra már nem licitált. Egyértelműen ingyen gyűjtötte be a ruhákat, később másik niknéven, de nálam ezzel is lebukott.

Ő úgy gondolta, hogy majd hetente eljön az aktuális 1 Ft-os ruhákért én meg tárt karokkal várom. Ideküldött valami lótifutiját, nagyjából egy köszönöm tudott magából kipaszírozni, de azt is nehezen. Na az ilyen bunkókat nagyon utálom, ráadásul valami drága autóval jött, nem úgy tűnt mint aki rá van szorulva az ingyen ruhákra. Gondolom boltjuk volt és oda szerezték be a cuccokat, mert a környéken gyűjtögették az 1 Ft-os mindent, bár lehet, hogy még most is csinálják, ha ki nem tiltották.

Persze, ha 1 Ft-ért hirdetek, akkor benne van a pakliban, hogy ennyiért kel el, ez nincs is semmi baj:)

2012. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, mikor felrakod a portékáidat, hogy 1 forintra árazd. Áruld annyiért, amennyiért szerinted érdemes esőben-kánikulában várni a vevőre.

2012. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!