Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszen 1 ft-ért vett...

Teszveszen 1 ft-ért vett áruért, személyes átvételnél mit fizetnél? Semmit? Nem égő az?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
túrórudi, ne haragudj, most nincs igazad. Ez egy olyan dolog, hogy persze, pakliban benne van, de mint vevő, ha folyamatosan rájár egy ember az 1 Ft-os aukcióra, az gerinctelenség. És azt én is feketelistára teszem. Teszveszen éppen most írtam ki egy fórumtopikot, mert így jártam egy vevőmmel. Nem hiszem, hogy egy óriási csomag ruháért, amit ki se bír vinni az ajtón, ennyi jár. A kérdés úgy szólt itt, hogy mint VEVŐ nem ciki-e elvinni, de igen, nekem pl ciki. És fura az a helyzet is, hogy mint eladó, vágjak hozzá jó pofát. És ami vicc, még nem is érti, miért lett ő kizárva...mert szegényke licitált volna más termékemre!! óó szkadjon meg a pici szivem :) De értitek, nem ám megírta volna a most már ismert e-mail címemre, hogy gyorsan lezárnám-e neki ezt meg ezt, mert nagyon tetszik és fizetne érte x összeget, hanem licitálni szeretne...hmmm :)
2012. ápr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
persze, azt nem írtam: pozitívan értékeltük egymást, hiszen "jogilag" minden tök szabályos volt.
2012. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

én speciel nem adok semmit, de volt olyan aki balhézott ..

utánam szólt hogy mi lesz a fizetéssel? visszafordultam és mondtam hogy 1ft volt akkor minek fizessek..?

azóta a zacskó 1ft osaimból viszek magammal mindig, múltkor egy ugyanilyen bunkó kezébe nyomtam egy 1ft ost :D

2012. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!