Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elutaztok messzebbre mit...

Ha elutaztok messzebbre mit tesztek a bébihordozóba, autósülésbe, hogy ne izzadjon be hátul a Pici?

Figyelt kérdés

A hétvégén voltunk a Fertő-tavon, tőlünk egy órára van, de annyira beizzadt a kislányom feje és háta mögött, pedig még frottir törölközőt is tettem mögéje:( Milyen megoldásokat tudnátok javasolni? Főleg, ha a Balcsira megyünk. (Egy picit más: estleg a Balcsin jó helyet tudtok? Gondolok itt ingyen strand, és szép környezetre, "olcsó"(kinek mi az olcsó) büfé stb... )


Köszönöm előre is!

Eszti


2009. jún. 18. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezzel a problémával küzdök,de a hordozót így is,úgy is használnunk kell,ha megyünk valahová.Szerintem törölközőt ne tegyél bele,mert az még plusszban melegíti a kis hátát.Próbáld ki a sima pelust aláteríteni(egy rétegben).Nekünk még ez a megoldás vált be a legjobban.

Balcsira mi Keszthelyre szoktunk menni(még baba nélkül),a városi strand ugyan nem ingyenes,de csak pár száz ft a belépő.Illetve a kajáldák árai is elfogadhatóak.

Remélem valamit tudtam segíteni!

Kata(4 hetes kislány anyucija)

2009. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia Kata!

Köszönöm szépen a válaszodat!

Gratulálok a Picihez:D

További szép napot!

5 hós anyuka:)

2009. jún. 18. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
En tetra pelenkat rakok ala nagy melegben.Hallottam mar egy aerosleep nevu anyagrol,ami allitolag nagyon jo.
2009. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is:)
2009. jún. 19. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!