Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jók a Superfit gyerekcipők?...

Jók a Superfit gyerekcipők? Illetve, nektek milyen márka jött be?

Figyelt kérdés
14 hónaposnak lenne és érdekelnének a tapasztalatok. (Nem baj, ha drágább.)
2012. ápr. 11. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött, már 3 ilyenünk volt. de azért volt olyan, hogy cipőbolt, Superfit, és totál el volt méretezve, kemény volt a talpa, nem hajlott, tehát PRÓBA!!!
2012. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában jók a Superfit-ek, de normál v keskenyebb lábra. Széles v magas lábúaknak nem jók sajna.

Nekem is szempont a talp hajlékonysága és én is tettem már vissza a polcra a keménység miatt superfit-et, nem csak az első válaszoló :)

általában úgy megyek cipőt venni (a lányomra, mert a fiamra csak két márka két-három bizonyos tipusa jó, tehát ott pontosan tudom mit keresek :S ), hogy előtte lemérem a gyerek lábát, kb fél centit ráhagyok, hajlékony centivel megyek be a cipőboltba és méricskélem a belső talphosszokat. Ami jónak tűnik, azt legközelebb felpróbálja, hogy a bokacsontnál is kényelmes-e stb...


Nekünk amúgy legjobban a Clarks bőrcipői jöttek be, illetve a Pediped, de az elég drága. Volt még nagyon jó DD Step-ünk is, meg Siesta, Falcon, Maus Tanoda és Deichmann saját márkás cipők is amik nagyon jók voltak. Szandiból most pont mindkettőnek Elefanten van, ezek is jónak tűnnek, de pl téli gore-tex-es Elefanten bakancs nekünk beázott, míg a harmadannyiért vett Deichmannos meg bírta a strapát és az Aldis olcsó bakancs is...

Amúgy a nagyfiam 12, a lányom 3.5, a kisfiam pedig 2 éves, szóval elég sok pár cipő megfordult már a lábukon.

2012. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Vettem egy ilyen cipot, puhanak tunik, remelem, bejon:) Eddig siestat keg richtert vettunk es azok is jok, csak most tavaszra nem talaltam szepet abbol.
2012. ápr. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!