Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsi ez? Milyen...

Milyen babakocsi ez? Milyen tapasztalat van róla?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=1vLUlok_6Qg&feature=relmfu

ill [link] Használtan venném,hordozó nélkül 15ért.(plusz játszószőnyeg,ami új) Milyen súlyban lehet? Ajánljátok esetleg? Fontos!Előre is köszi!


2012. ápr. 12. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát megnéztem, mert senki nem válaszolt.


Èn nem venném meg újszülöttnek.

De talán másiknak sem.


Ami pozitívum, hogy átforgatható a tolókar, nagy a kosár lent és van zseb az árnyékolón.


Ami negatívum. nem ismerem a márkát, de mivel nem tartozik a nagy márkákhoz ezért minöségben sokat ne várjál, használtan meg aztán még kevesebbet. még a nagy márkákban is kevés ami 2-3 gyereket kiszolgál, egy gyenge minöségröl ne is beszéljünk.

Kerekei kicsik, kemények, és elöl 2 kerék szerintem minden terepen nehéz tólni. én az elöl kicsi hátúl két nagy kerék híve vagyok, ezeket könnyü tolni, bárhol elmennek, de ha kiskerék is egyesével legyen és gumis ne müanyag.

aztán újszülöttet mózes nélkül nem raknék bele, föleg hogy nem teljesen egyenes, huplis, és nem is 180%-ban dönthetö. a hordozó 3 pontos, szerintem az 5 pontosak biztonságosabbak, habár mi rengeteget utaztunk kocsival.

kicsire sem össze csukható, és gondolom súlya sem 10 kiló.

Szóval szerintem ez tipikus az a kocsi amit gyorsan lecserélnek az anyukák mert utálják.


szóval ez az én véleményem.

mi egy kombi kocsit vettünk, habár árban kisebb vagyon volt, de imádtam. vázra külön önállóan rátehetö a hordozó is, ez nekünk fontos volt, mert a városi használatban szuper.

[link]


de 12 kiló és naponta közlekedek autóval így kellett 1 éves kortól egy ami mindig a kocsiban van így könnyü. de teljesen dönthetö.

[link]


mindkét kocsi szuper, én imádom, mindegyiket napi szinten használjuk, és csak jót tudok mondani. mi falun, erdöbe, városba parkba is sokat használjuk.

2012. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs velük tapasztalatom, de jó babakocsiknak tűnnek. :)
2012. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem újszülöttnek venném. Egy nagy lánynak aki eddig nem szerette a babakocsit. (2 éves)Tudom neki már nem kell neki,de ha messzebb megy

Az átforditható kar miatt néztem én is. Hordozó már abszolut nem kell a kisasszonynak,de azt nem is adja hozzá..

Van mózeses babakocsink.Nagy böszme dög... Hát az van vagy 15kiló. Erre 8kilót ir az eladó.. Ilyesmi a régi kocsink: [link]

Volt egy kicsi,de azt nem szerette a kisasszony.(toprider bs05) [link] S ez hasonló,de mégis űtforditható ezért néztem.. NEkem bejött a kicsi kerék. A nagykerék az nekem nem tetszett.Láttam egy 100ezres kocsit,hát... nem az én világom.S annak volt vagy 20cm-es kereke.

2012. ápr. 14. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!