Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek kell még...

2 éves gyereknek kell még babakocsi? Tapasztalat testvérbabakocsiról?

Figyelt kérdés
Jönni fog a tesó, úgy 7 hónap múlva :) és nem tudom, hogy be kell-e majd szerezni testvérbabakocsit. Arról van valakinek tapasztalata? olyan nehezen irányíthatónak tűnik...
2010. nov. 8. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Inkább egy olyan amin van testvérfellépő.


még nem tudnak sokat gyalogolni de néha jó hogy van még.

2010. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
jav. amihez van testvérfellépő.
2010. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő. Nekem jópáran beszóltak, minek az EKKORA gyereknek babakocsiban ülni, de a fiam szerette, és mindent így kellett intéznem a 2 gyerekkel mert férjem nagyon sokat dolgozott azidő tájt.

A tesófellépő nekünk nem jött be folyton belerugtam, el kellett tartanom magamtól a tolókart is kicsit.

Tesóbabakocsink volt Graco típusú. Nem volt nehéz tolni, irányítani se, simán befértünk a helyi kisboltba is. Mondjuk emelgetnem nem kellett, lépcsőznöm se vele, "csak" sétáltunk, jöttünk mentünk bevásároltunk , játszótérre jártunk vele.

Arra tökéletes volt.

2010. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Testvérfellépőt nekünk is szerette.

Illetve, én sokszor beültettem a nagyot a babakocsi végébe a pici mellé.

Aztán olyan is van (most már a pici is elmúlt egy éves és sport babakocsiban ül), hogy a nagy beül alulra a csomagtartóba (persze csak ha a környéken vagyunk)


A legújabb: a pici megtanult járni, így sokszor a nagy bekéredzkedik az üres kocsiba, amit azért viszünk magunkkal, hogy ha a pici elfárad, be tudjam ültetni... :o)


ui. a testvérfellépős kocsit nekem is kényelmetlen volt tolni a fent említett probléma miatt, de azért sokáig úgy mentünk, bár a lányom sokszor azt mondta, hogy ő ülni akar, és nem volt hajlandó ráállni... :o(

2010. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 22,5 hónap a korkülönbség. Van testvérkocsink, bár lassan úgy érzem meg kell válnunk tőle, mert a nagy már nem szeret benne ülni. Viszont jó fél évig nagyon, de nagyon kellett, nélküle ki sem tudtunk volna mozdulni.


Egyébként gyerek és helyfüggő. Mi forgalmas helyen lakunk, a nagyobb még nem tudott rendesen jönni mellettem, nem engedte, hogy fogjam a kezét. Muszáj volt betennem a kocsiba, mert különben csak cibáltam volna magam után. És mivel sajtkukac, a testvérfellépőről szerintem két pillanat alatt leugrott volna.


A miénk GoBabyGo tipusú, szuper járgány. Hosszú, de keskeny, könnyen irányítható. Ha nincs lépcső, akkor még a pici boltokba is bementem vele.

2010. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A babakocsin van gyárilag felszerelt testvérfellépő, megpróbálok addig sokat sétálni a naggyal, csak kézen fogva, hátha jobban fog neki tetszeni, ha nem megy,jön a testvérkocsi. Csak amiatt aggódom, hogy minden nagyon messze van és nem biztos, hogy tud olyan hosszú távon is sétálni majd... köszi még egyszer!
2010. nov. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!